سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
. دلهای جوانان حق پذیرتر است و پیامبر بسیاری از تحولات دینی را با كمك جوانان در جامعه آن روز ایجاد كرد. آیت‌الله العظمی نوری همدانی با بیان این مطلب در دیدار رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفتند: بها دادن به ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برای دفاع از مكتب شیعه ، آماده مناظره‌ایم .

دلهای جوانان حق پذیرتر است و پیامبر بسیاری از تحولات دینی را با كمك جوانان در جامعه آن روز ایجاد كرد.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با بیان این مطلب در دیدار رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفتند: بها دادن به شخصیت جوانان و دادن پستهای كلیدی  و مهم به آنها جزو سیره پیامبر اعظم(ص) بوده است، بطوریكه پس از فتح مكه، یكی از جوانان را به عنوان فرماندار مكه انتخاب كردند و موارد مشابه دیگری هم در دوران نبوت آن حضرت به ثبت رسیده است.

معظم‌له با بیان اینكه برتری در اسلام به بالا بودن سن و سال نیست، اظهار داشتند: ملاك برتری در اسلام شایستگی، علم و تقواست و مسئولان كشور باید برای تربیت اسلامی جوانان و آمادگی آنها جهت به عهده گرفتن مسئولیتهای بزرگ برنامه ریزی و تلاش كنند.

ایشان اظهار داشتند: غربیها از همان آغاز در مقابل انقلاب ایستادگی نموده و همواره با روحیه خود بزرگ بینی و استكباری برخورد كرده‌اند.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی، راهبرد جدید غرب را اختلاف افكنی میان مسلمانان ذكر و تاكید كردند: ملتهای مسلمان باید در این برهه حساس هوشیاری و وحدت خود را حفظ كنند.

ایشان با تبیین سیره عملی اهل بیت (ع)، شیعیان را از برخورد با اهل تسنن برحذر داشته و یادآور شدند: مناظرات علمی، تألیفات و گفتگوها در فضای صحیح برگزار شود و آماده‌ایم برای دفاع از مكتب اهل بیت (ع) در ایران و یا سایر كشورها مناظره كنیم.بر پایه همین گزارش در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دكتر ایراندوست. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گزارشی از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی این دانشگاه را ارائه نمود .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین