وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

اسامی بانوان بسکتبالیست برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا

اسامی بانوان بسکتبالیست برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا نهایی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اسامی بانوان بسکتبالیست
به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، بازی‌های داخل سالن آسیا از 26 شهریورماه تا 5 مهرماه به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود و تیم بسکتبال 3 نفره بانوان ایران پس از کسب مجوز حجاب، از فدراسیون جهانی بسکتبال نخستین حضور خود در میادین بین‌المللی را تجربه خواهد کرد.

گلاره کاکاوندپور، آیرین آرتونیان، دلارام وکیلی و روژانا محمودی  4 ملی‌پوش حاضر در بازی‌های داخل سالن هستند این در حالی است که در چند هفته گذشته سعیده علی و معصومه اسماعیلی زاده به اردوی تیم بسکتبال 3 نفره دعوت شدند اما نام آن‌ها در لیست نهایی وجود ندارد.

فاطمه کرم‌زاده نایب رییس بسکتبال بانوان درباره نفرات حاضر در بازی‌های داخل سالن آسیا بیان کرد: لیست نفرات نهایی شده است و دلارام وکیلی، روژانا محمودی، گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان نفرات حاضر در بازی‌های داخل سالن هستند.

او در پاسخ به این سوال که هدف از دعوت کردن سعیده علی و معصومه اسماعیلی زاده به اردوی تیم ملی چه بود؟ بیان کرد: ما از آن‌ها دعوت کرده بودیم تا اگر هر یک از بازیکنان دچار آسیب‌دیدگی احتمالی شدند، بازیکن جایگزین داشته باشیم اما خدا را شکر هیچ اتفاقی برای ملی‌پوشان حاضر در اردو رخ نداد و ما همان نفرات اولیه را به بازی‌ها اعزام خواهیم کرد.
منبع: ایسنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین