تبیان، دستیار زندگی
ظم مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی حجتیه قم، صبح پنج شنبه، همایش پیامبر اعظم(ص) را برگزار کرد. همایش پیامبر اعظم(ص)، صبح امروز با حضور طلاب، علما و فضلای غیرایرانی در مسجد مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی حجتیه قم، برگزار شد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همایش پیامبر اعظم برگزار شد:همایش پیامبر اعظم

مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی حجتیه قم، صبح پنج شنبه، همایش پیامبر اعظم(ص) را برگزار کرد.
همایش پیامبر اعظم(ص)، صبح امروز با حضور طلاب، علما و فضلای غیرایرانی در مسجد مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی حجتیه قم، برگزار شد.
حسن رحیم پور ازغدی در این مراسم اظهار داشت: طلاب در این دوران وظیفه بسیار سنگینی را به عهده دارند و باید آن چه در توان دارند به کار ببندند تا موفق شوند.
وی در ادامه یادآور شد: اگر ما طلاب باور کنیم که هر کاری را انجام می دهیم در توان ماست قطعا در آن موفقیت های بزرگی را به دست می آوریم.
خمچنین حجت الاسلام سبحانی، معاون پژوهشی مدرسه حجتیه در این مراسم ابراز داشت: فراخوان این همایش در خرداد ماه سال جاری آغاز و از همه طلاب غیرایرانی برای شرکت در این همایش دعوت شد.
معاون پژوهشی مدرسه حجتیه در ادامه افزود: از هفتاد عنوان پیشنهادی، بیش از صد و پنجاه عنوان مقاله ارسال شده است که هیات داوران سه مقاله را که بیش از نود درصد امتیاز کسب کرده بودند، به عنوان برترین ها شناخت.
وی، خاطر نشان کرد: در این مراسم از پنج نفر از طلاب غیرایرانی که مقالات آنان بیش از هشتاد و هشت درصد و همچنین به بیست نفر از طلاب که بیش از هشتاد درصد را کسب کرده اند، تجلیل به عمل می آید.