تبیان، دستیار زندگی

رئیس کمیسیون قضائی مجلس:

احساس امنیت از ارکان مهم پیشرفت و سربلندی کشور است

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: احساس امنیت در جامعه یکی از ارکان مهم پیشرفت و سربلندی کشور است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
پرچم ایران
به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، الهیار ملکشاهی "در دیدار با سردار "مهدیان نسب" فرمانده انتظامی استان، پلیس را ضامن امنیت و ثبات کشور دانست و گفت: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است. وی با بیان اینکه اقدام پلیس ضامن تامین و ارتقاء امنیت پایدار در کشور است، اظهار کرد: حضور پلیس در تمام نقاط کشور هدفمند، موثر و مطلوب است.

این نماینده مجلس ادامه داد: پلیس در کشور جمهوری اسلامی، نماد خدمت‌رسانی به مردم است. ملکشاهی با اشاره به اینکه ناجا از نگاه مردم، سازمانی مقتدر، مکتبی و ولایت‌مدار است، افزود: احساس امنیت در جامعه یکی از ارکان مهم پیشرفت و سربلندی کشور است و این مهم نتیجه تلاش شبانه روزی پلیس است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در لرستان جرم سازمان یافته‌ای وجود ندارد. وی در ادامه از اقدامات پلیس در راستای تامین امنیت ابراز رضایت کرد و گفت: اقدامات پلیس شایسته تقدیر است.

در ادامه سردار مهدیان نسب، فرمانده انتظامی لرستان با تقدیر از تعامل و همکاری نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، رویکرد اجتماعی پلیس را ضامن توسعه فرهنگی و پایداری امنیت عمومی دانست و گفت: نگاه پلیس به موضوعات در گام اول نگاهی اجتماعی است.

وی حفظ امنیت کشور را وظیفه پلیس عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی خدمتگذاری به مردم را برای خود یک افتخار می داند. فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه اگر جان خود را در راه امنیت کشور بدهیم، کار مهمی نکرده‌ایم، اضافه کرد: بدون شک امنیت مطلوب با همکاری همه دستگاه ها ارتقاء می‌یابد.

مهدیان‌نسب با اشاره به اینکه یک سری اقدامات خلاقانه برای پیشگیری از جرایم در نظر گرفته‌ایم، یادآور شد: برای کارآمدی و اثر بخشی پلیس، در مساجد، مدارس و محلات آسیب‌زا باید کارهای فرهنگی و اجتماعی انجام دهیم.
منبع: ایسنا