تبیان، دستیار زندگی
دو ملی پوش ایران مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان آلمان را از آن خود کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدال برنز کاراته وان آلمان بر گردن مهدی زاده و احمدی

دو ملی‌پوش ایران مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان آلمان را از آن خود کردند.

بخش ورزش تبیان

کاراته

به‌ گزارش تبیان به نقل از ‌ایسنا؛ در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان آلمان، امیر مهدی زاده کاراته کا وزن منهای 60 کیلوگرم در جدول شانس مجدد به مصاف ولادمیر کلاشینکوف از روسیه رفت و با نتیجه‌ شش بر صفر به برتری رسید و مدال برنز این مسابقات را از آن خود کرد.

مهدی زاده روز جمعه حریفانی از ایتالیا، مصر ، ازبکستان و ایتالیا را شکست داد و در نیمه نهایی مغلوب بروس داگلاس از برزیل دارنده دو طلا، یک نقره و یک برنز جهان شد. کاراته وان لایپزیک دومین حضور امیر مهدی زاده در لیگ جهانی ۲۰۱۷ محسوب می شود. او فروردین ماه در دبی امارات به‌ میدان رفت که پرونده اش با نشان برنز بسته شد.

همچنین سعید احمدی کاراته کا وزن منهای 67 کیلوگرم کشورمان در جدول شانس مجدد موفق شد توماس جردن از انگلستان دارنده عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۶ و قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۴ را با نتیجه شش بر صفر شکست دهد و به مدال برنز این وزن دست یابد.

احمدی ، کاراته کاهایی از شیلی، لوگزامبورگ، قزاقستان، ترکیه، فرانسه را شکست داد و در نیمه نهایی به مصاف هیروتو گومیو دارنده برنز آسیا در سال 2015 از ژاپن رفت و چهار بر صفر نتیجه را واگذار کرد تا در جدول بازنده ها مبارزه کند. در لیگ جهانی کاراته وان آلمان 1384 کاراته کا از 87 کشور حضور دارند.


منبع: ایسنا