وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نی مرکز پاسخگویی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سال جاری به بیش از 11000 پرسش و شبهه دینی اقشار مختلف مردم ، پاسخ داده است. حجة الاسلام سید محمد اکبریان ، مدیر واحد پاسخ به سؤالات و شبها...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاسخگویی واحد پاسخ به سوالات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیش از 11000 پرسش دینی

مرکز پاسخگویی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سال جاری به بیش از 11000 پرسش و شبهه دینی اقشار مختلف مردم ، پاسخ داده است.
حجة الاسلام سید محمد اکبریان ، مدیر واحد پاسخ به سؤالات و شبهات با بیان گزارشی از عملکرد این واحد در سال جاری با اشاره به محتوای پرسش ها و شبهات گفت: این سؤالات در زمینه های مختلف قرآنی ، حدیثی ، تاریخ و سیره ، اخلاقی و تربیتی ، فقهی ، اعتقادی و ... بوده و کارشناسان هر رشته به پرسش های رسیده پاسخ داده اند .
وی با بیان راه های ارتباط پرسشگران با این واحد گفت: از مجموعه پرسش و پاسخ ها 6000 پرسش تلفنی 3000پرسش کتبی و 2000 سوال از طریق ایمیل بوده است.
حجه الاسلام اکبریان همچنین از رشد فزاینده ایمیل های رسیده به این واحد پس از اعلام پاسخگویی اینترنتی خبر داد و گفت: با اعلام آمادگی این واحد، استقبال پرسشگران نسبت به سه ماهه دوم امسال رشد چهار برابر ( 400% ) بوده است.
علاقه مندان پرسش های مکتوب خود را می توانند به نشانی قم- ابتدای خیابان معلم- پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی- واحد پاسخ به سوالات دینی و یا به نشانی اینترنتیhttp://www.pasokhgoo.ir ارسال نمایند

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین