تبیان، دستیار زندگی
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر بر وقوع تحولی بزرگ در روابط تل آویو با کشورهای عربی تاکید کرده و این روابط را بی سابقه توصیف کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نتانیاهو: روابط فعلی‌مان با کشورهای عربی "بی‌سابقه" است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر بر وقوع تحولی بزرگ در روابط تل‌آویو با کشورهای عربی تاکید کرده و این روابط را "بی‌سابقه" توصیف کرد.

بخش سیاست تبیان

بنیامین نتانیاهو

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در جمع کارمندان وزارت خارجه این رژیم بار دیگر بر وقوع تحولی بزرگ در روابط اسرائیل با کشورهای عربی منطقه تاکید کرده و روابط فعلی با کشورهای عربی را "بی‌سابقه" توضیف کرد.

نتانیاهو مدعی شد، هنوز حجم این همکاری‌ها مشخص نشده است اما بسیار بیشتر از هر زمان دیگری است و این تغییری بزرگ است. نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد، این تغییر بزرگ در حالی ایجاد شده که متاسفانه فلسطینی‌ها شروط دستیابی به سازش را تغییر ندادند.

فلسطینی‌ها بر اصل تشکیل دو کشور برای تشکیل کشور فلسطین بر اساس مرزهای 1967 میلادی با پایتختی قدس شرقی و نیز حل عادلانه پناهجویان فلسطینی تاکید دارند، در مقابل نتانیاهو با پایان دادن به اشغال اراضی فلسطین که در سال 1967 میلادی به اشغال درآمدند، مخالف است. نتانیاهو در ماه‌های اخیر دائما مدعی بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شده اما از ارائه جزئیات چگونگی این بهبود روابط خودداری می‌کند.


منبع: ایسنا