تبیان، دستیار زندگی
بانک صادرات ایران به مناسبت شصت و پنجمین سالگرد تاسیس خود و با هدف شکوفایی استعدادها و پرورش فکری کودکان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی، جشنواره نقاشی با عنوان سرمایه های سبز سرزمین من را در فضای مجازی برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشنواره نقاشی ویژه کودکان توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران به مناسبت شصت و پنجمین سالگرد تاسیس خود و با هدف شکوفایی استعدادها و پرورش فکری کودکان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی، جشنواره نقاشی با عنوان "سرمایه های سبز سرزمین من " را در فضای مجازی برگزار می کند.
جشنواره نقاشی ویژه کودکان توسط بانک صادرات ایران

به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، علاقه مندان برای شرکت  فرزندان خود در این جشنواره می توانند با ورود به کانال رسمی بانک در پیام رسان تلگرام به نشانی https://t.me/bank_saderat_ir و یا شناسه کانال به نشانیbank_saderat_ir@از جزییات طرح آگاهی یافته و در مسابقه مذکور شرکت نمایند.

این مسابقه از تاریخ چهاردهم شهریور آغاز و تاپایان شهریور ماه ادامه خواهد یافت و مهلت ارسال آثار نیز تا ٣١ شهریور خواهد بود.

گفتنی است جوایز در نظر گرفته شده برای برگزیدگان این مسابقه کارت های هدیه ١٠ میلیون ریالی است.

لازم به ذکر است دراین جشنواره از کودکان شرکت کننده خواسته شده تا آرزوها، رویاها و هرآنچه که در وسعت نگاه آنان از آینده می گنجد را نقاشی و تصویر آن را بعلاوه نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه، از طریق آدرس پیام رسان تلگرام جشنواره تا حداکثر ٣١شهریور ماه به نشانی bsi_campaign@ ارسال نمایند.


منبع: روابط عمومی بانک صادرات ایران