تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ابتدای بازی ها کسی فکر نمی کرد سوریه شانسی برای صعود داشته باشد اما با توانایی های این تیم آشنا هستیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کی‌روش: با توانایی‌های سوریه آشنا هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ابتدای بازی‌ها کسی فکر نمی‌کرد سوریه شانسی برای صعود داشته باشد اما با توانایی‌های این تیم آشنا هستیم.

بخش ورزش تبیان

کارلوس کی‌روش

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال برابر سوریه اظهار کرد: مطمئنا بازی فردا اهمیت بالایی دارد. با توانایی‌های سوریه آشنا هستیم و باید خیلی خوب در نظر داشته باشیم که چه تیم توانمندی هستند. در ابتدای این بازی‌ها کسی فکر نمی‌کرد سوریه شانسی برای صعود داشته باشد.

او ادامه داد: شکی نیست که سوریه کار بزرگی تا به حال انجام داده است. آنها به بازی آخر مقدماتی پای گذاشتند در حالی که امیدها و توقعات‌شان با ازبکستان و کره جنوبی برابری می‌کند. در 9 بازی گذشته ما به تک تک رقبا احترام گذاشتیم و فردا هم تفاوتی ندارد. همان احترامی را که به سایر رقبا گذاشتیم به سوریه می‌گذاریم.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: مطمئنا فردا تیم ملی سوریه سعی می‌کند که تاریخ‌سازی کند. ما هم سعی می‌کنیم که یک روز تاریخی را رقم بزنیم. تلاش ما این است که 24 امتیاز کسب کنیم. فرمول ما این است که هر بازی حکم یک بازی در جام جهانی را دارد.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: مطمئنا فردا تیم ملی سوریه سعی می‌کند که تاریخ‌سازی کند. ما هم سعی می‌کنیم که یک روز تاریخی را رقم بزنیم. تلاش ما این است که 24 امتیاز کسب کنیم. فرمول ما این است که هر بازی حکم یک بازی در جام جهانی را دارد. تلاش می‌کنیم بهترین نمایش را ارائه کنیم. کاملا آماده و هوشیار هستیم. بار دیگر تکرار می‌کنم که فردا باید با تمرکز بالا آخرین بازی را مقابل سوریه انجام دهیم و آخرین بازی را با یک برد به پایان برسانیم.

کی‌روش درباره آمادگی ایران در خط دفاعی و ضعف در خط هجومی و برنامه او برای جام جهانی گفت: همیشه سعی کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. در 9 بازی سعی کردیم هشت گل بزنیم. در بعد هجومی هم جایی برای پیشرفت هست. باید در ضربات آخر بهتر عمل کنیم.

او ادامه داد: در فوتبال بین‌المللی و در رده ملی تیم‌ها به هم نزدیک هستند و همین موضوع کار را دشوار می‌کند. ما هم فکر می‌کنیم و اعتقاد ما این است که در بعد هجومی می‌توانیم پیشرفت کنیم. باید نتایج را به جایی برسانیم که میانگین گل زده ما به دو گل در هر بازی نزدیک شود اما اگر این مقدور نباشد، اگر نصف گل هم ما را به پیروزی برساند خوب است.

کی روش درباره شایعه تبانی در این بازی گفت: این وظیفه شما (رسانه‌ها) است که این موضوع را پیگیری کنید و به پلیس بگویید. من در فوتبال کار می‌کنم و در رسانه‌ها کار نمی‌کنم. این کار وظیفه شما است.

منبع: ایسنا