وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دولت سوئیس نیز به جمع محکوم کنندگان بین المللی آزمایش هسته ای اخیر کره شمالی پیوسته و در ضمن آنکه این اقدام را نقض قطعنامه های سازمان ملل و خطری برای صلح و امنیت منطقه توصیف کرد پیشنهاد میانجی گری برای حل این بحران را داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیشنهاد سوئیس برای میانجی‌گری در بحران کره شمالی

دولت سوئیس نیز به جمع محکوم کنندگان بین‌المللی آزمایش هسته‌ای اخیر کره شمالی پیوسته و در ضمن آنکه این اقدام را نقض قطعنامه‌های سازمان ملل و خطری برای صلح و امنیت منطقه توصیف کرد پیشنهاد میانجی‌گری برای حل این بحران را داد.

بخش سیاست تبیان

میانجی‌گری

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، وزارت خارجه سوئیس در بیانیه‌ای که از طریق خبرگزاری سوئیس منتشر کرد، تاکید کرد: آزمایش موشکی اخیر کره شمالی مغایر با تلاش‌های جامعه بین‌المللی نسبت به عدم اشاعه تسلیحات هسته‌ای به ویژه تلاش‌های صورت گرفته برای اجرای معاهده ممنوعیت کامل آزمایش‌های هسته‌ای محسوب می‌شود. در عین حال دولت سوئیس خواهان حل و فصل آرام بحران کره شمالی شد.

وزارت خارجه این کشور گفت: سوئیس باور دارد که پایان مساله هسته‌ای و مشکلات امنیتی در شبه جزیره کره تنها در چارچوب یک فرایند دیپلماتیک و از طریق مذاکره حاصل خواهد شد. سوئیس همچنین پیشنهاد میانجی گری‌اش برای حل این بحران را مطرح کرد.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین