سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نشست خبری اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان صبح امروز در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در نشست خبری اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان مطرح شد

قمری: ۲۰ هزار نفر برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شوند

صابری: آزمون استخدامی خلا پیدا کردن نیروی ماهر را پر می‌کند

نشست خبری اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان صبح امروز در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

هومن بهلولی

نشست خبری اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان

در این نشست که با حضور خبرنگاران و کارشناسان این حوزه برگزار شد مهندس صابری معاون توسعه‌‌ی فناوری پارک فناوری پردیس و نماینده شبکه نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره لزوم توجه به شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد اشتغال برای جوانان صحبت کرد.

همچنین محمد حسین قمری دبیر شواری سیاست‌گذاری آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان درباره چگونگی برگزاری این آزمون و نحوه ثبت‌نام در سامانه inre.ir توضیح داد. 

وی در صحبت‌هایش از ایجاد پنج هزار شغل با برگزاری این آزمون برای افراد جویای کار در کشور خبر داد و توضیح داد که در استخدام افراد شرکت کننده در آزمون مدرک ملاک اصلی از سوی شرکت‌ها نیست بلکه مهم مهارت و توانایی افراد در آن شغل است.

دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدامی تاکید کرد: در این آزمون و در فرایند رتبه‌دهی به افراد شرکت کننده مدرک تحصیلی اصلا تاثیری ندارد. 

قمری در صحبت‌هایش بیان کرد که طبق برآوردها با برگزاری این آزمون تعداد حداقل ۵ هزار شغل مورد نظر خود را پیدا می‌کنند. وی درباره افرادی که در مرحله اول آزمون قبول نمی‌شوند نیز، گفت: افرادی که جذب کار نمی‌شوند کارنامه تحصیلی دریافت می‌کنند و همچنین به آنها مشاوره داده می‌شود که چه شغلی برایشان مناسب است و علت‌ها و ضعف‌های آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

به گفته دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌ بنیان انتخاب شغل و حرفه مورد نظر برای ثبت‌نام کنندگان در ۸ دسته مجزا  طراحی شده است و سوالات مطرح شده نیز در حوزه شخصیت‌شناسی، فهم اجتماعی و دانش عمومی و اختصاصی هر شغل است. 

لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان از ۱۴ تا ۲۶ شهریورماه انجام می‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین