وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم تازه شناسایی شده «محمود شفیعی» برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 تشییع شهید مدافع حرم تازه شناسایی شده «محمود شفیعی»

مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم تازه شناسایی شده «محمود شفیعی» برگزار می شود.

بخش فرهنگ پایداری تبیان
شهید محمود شفیعی

مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم «محمود شفیعی» که در سال 94 در سوریه به فیض شهادت نائل شد و پیکرش به تازگی از طریق آزمایش DNA شناسایی شد,برگزار می شود.

مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید پنجشنبه 16 شهریور 96 بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور جمعی از خانواده شهدا, جانبازان, ایثارگران و عموم مردم در مسجد حضرت ولیعصر(عج) اسلامشهر برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم تشییع پیکر مطهر شهید محمود شفیعی جمعه 17 شهریور 96 از ساعت 10 صبح با حضور جمعی از فرماندهان, خانواده شهدا, جانبازان و عموم مردم از مقابل ناحیه سپاه اسلامشهر تشییع و در نهایت در آستان مقدس امامزاده عقیل(ع) به خاک سپرده می‌شود.

برپایه این گزارش، شهید محمود شفیعی یکی از شهدای مدافع حرم است که از سال 80 مشغول فعالیت‌های جهادی در مناطق محروم غرب کشور بوده است به‌گونه‌ای که در کنار فعالیت‌های عمرانی از فعالیت‌های فرهنگی ـ تربیتی در قبال مردم منطقه و نیروهای جهادی همراه خود غافل نبوده است همچنین در طول مدت مبارزه با تروریستها در سوریه رسیدگی به اوضاع زندگی محرومان سوری دغدغه ایشان بوده و حتی به‌صورت شبانه به همراه همرزمانش برای محرومان منطقه وعده غذایی آماده می‌کرده است.

شهید محمود شفیعی علاوه بر فعالیتهای فرهنگی ـ تربیتی در اسلامشهر و فعالیتهای مستمر جهادی در کرمانشاه در چندین سال نیز در شهرستان پیشوا مشغول فعالیتهای فرهنگی ـ تربیتی بوده است.شهید شفیعی برای مبارزه با تروریستهای تکفیری دو بار به سوریه اعزام شد و در تاریخ 29 آذر 94 در جبهه دفاع از حریم اهل بیت در سوریه شهد شیرین شهادت را نوشید.


منبع: تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین