سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ری داوری کتاب سال حوزه به پایان رسیده و انتخاب نهایی آثار تا پایان ماه جاری در شورای نهایی داوری انجام خواهد شد. دبیر برگزاری کتاب سال حوزه با بیان این خبر گفت: برای اولین بار ارزیابی داوری کتاب سال حوزه انجام ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اتمام داوری کتاب سال حوزه / انتخاب نهایی آثار در شورای نهایی داوری

داوری کتاب سال حوزه به پایان رسیده و انتخاب نهایی آثار تا پایان ماه جاری در شورای نهایی داوری انجام خواهد شد.

دبیر برگزاری کتاب سال حوزه با بیان این خبر گفت: برای اولین بار ارزیابی داوری کتاب سال حوزه انجام شده که نتایج بسیار خوبی را در پی داشته است و ارزیابی های آثار را نسبت به سالهای قبل، دقیق تر و جدی تر کرده است به همین دلیل آیین نامه داوری کتاب سال حوزه برای سال های آینده تدوین خواهد شد.

علیرضا زهیری افزود: نتایج داوری برای تعیین نهایی آثار برگزیده در شورای نهایی داوری که با حضور حجت الاسلام امینی معاونت پژوهشی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم، حجت الاسلام شاکرین دبیر علمی همایش، زهیری به عنوان دبیر اجرایی و همچنین دو نفر از داوران بر حسب موضوع اثر تشکیل می شوند، معرفی خواهند شد. این شورا تا دو هفته آینده تشکیل جلسه خواهد داد.

وی افزود: همچنین به مناسبت سال نبوی (ص) یک تا 3 اثر برتر حوزه در این موضوع براساس آثار ارسالی در سال های قبل و داوری های صورت گرفته در شورای نهایی داوری تعیین خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین