تبیان، دستیار زندگی
چولویی كه در تلویزیون دیده بود ، ورزشكاری بزرگ یا ابوالفضل گویان ،  سنگین ترین وزنه دنیا را بالای سر برده بود ، هر شب خواب او را می دید و صدای  یا ابوالفضل  او در گوشش می پیچید . وقتی به او تلفن زد و گفت : ای ك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قهرمانی كه دل كوچكترین بچه شهر را نشكست

دختر كوچولویی كه در تلویزیون دیده بود ، ورزشكاری بزرگ یا ابوالفضل گویان ،  سنگین ترین وزنه دنیا را بالای سر برده بود ، هر شب خواب او را می دید و صدای  یا ابوالفضل  او در گوشش می پیچید .

وقتی به او تلفن زد و گفت : ای كاش قدم رنجه می كردید به شهر و خانه كوچك ما می آمدید و از دل همه كودكان ، ندا داده بود : توی دنیا ، همه دنبال پول و مقام هستند ولی شما دنبال  ابوالفضل هستید پس ،  یا ابوالفضل . رضا زاده قوی ترین و مشهورترین مرد جهان دلش از عشق ابوالفضل (ع)  لرزید و قلب كوچكترین  دختر بچه شهر را نشكست . بار سفر بست و به دیدن  تمامی بچه های خطه  شمال رفت . او به بهشهر رفت و مهمان دل تمام بچه های این شهر شد .

حسین رضا زاده قهرمان وزنه برداری دنیا به دیدن سرور  كریمی  در بهشهر و تمامی بچه های شمال كشور رفت و به درخواست تمامی مردمی كه از راههای دور و نزدیك به دیدار او  آمده بودند با مهر و محبت پاسخ  داد و ساعت ها با صبر و تحمل به صدها نفر از علاقه مندانش  امضا داد .

با آرزوی سلامتی وموفقیت های روزافزون برای پهلوان حسین رضا زاده  كه نام ورزش ایران را بار دیگر در جهان پر آوازه كرد.