سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ت  مجلس علمای شیعه بحرین در پیام خود، رحلت  آیت الله العظمی تبریزی را به محضر امام زمان(عج)، علما و شیعیان تسلیت گفت. به گزارش رسا در این بیانیه آمده است:   بسم الله الرحمن الرحیم انا لله وانا ال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجلس علمای شیعه بحرین رحلت آیت الله العظمی تبریزی را تسلیت گفت

 مجلس علمای شیعه بحرین در پیام خود، رحلت  آیت الله العظمی تبریزی را به محضر امام زمان(عج)، علما و شیعیان تسلیت گفت.

به گزارش رسا در این بیانیه آمده است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

قال رسول الله «اذا مات عالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا یسدها شی» آنگاه كه عالمی از دنیا كوچ می كند، خسارتی بر اسلام وارد می شود كه هیچ چیز نمی تواند آن را جبران كند.

رحلت ملكوتی آیت الله تبریزی این مرجع عالیقدر تشیع را به امام زمان(عج)، مراجع عظام تقلید و امت اسلامی تسلیت عرض می كنیم و از خداوند علو درجات ایشان را خواستاریم.

آیت الله تبریزی عمری را در راه خدمت به مكتب گرانقدر اهل بیت(ع) سپری كرده بود واز مدرسان مبرز حوزه های علمیه به شمار می رفت.

ایشان طی مدت تحصیلشان در نجف به محضر عالمان بزرگی همچون آیت الله العظمی خویی شرف یاب شده بود وسالها در محضر ایشان به تحصیل درس فقه و اصول مشغول بود.

شایستگی علمی و استعداد بالای ایشان باعث شده بود كه آیت الله خویی در مورد ایشان بگوید« ایشان دارای جایگاه والا و آینده درخشانی است» از طرف آیت الله خویی ملقب به «میرزا» شدند.

وی طی سالهای حضورشان در حوزه علمیه قم شاگردان زیادی را درعرصه فقه و اصول و اخلاق تربیت كردند و از این رهگذر خدمات شایانی را به مكتب قران وعترت عرضه داشتند.

مصیبت ایشان بر علما و شیعیان بحرین بسیار سنگین است واز خداوند علو درجات ایشان را خواستاریم.

مجلس علمای شیعه بحرین

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین