سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ود دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دومین دوره آموزشی مهارت‌های هفت‌گانه فن‌آوری اطلاعات را در این مرکز برگزار می‌کند. حجت الاسلام عظیم فقیه عبدالهی، مدیر گروه آموزش و برنامه‌ریزی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت:...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دومین دوره آموزشی مهار‌ت‌های هفت‌گانه فن‌آوری اطلاعات در حوزه علمیه برگزار می شود

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دومین دوره آموزشی مهارت‌های هفت‌گانه فن‌آوری اطلاعات را در این مرکز برگزار می‌کند.
حجت الاسلام عظیم فقیه عبدالهی، مدیر گروه آموزش و برنامه‌ریزی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری جهاد دانشگاهی، دومین دوره آموزشی مهارت‌های هفت‌گانه فن‌آوری اطلاعات را برای مدیران و کارشناسان این مرکز در آبان‌ماه برگزار می‌کند.
وی در ادامه ابراز داشت: نخستین دوره این آموزش‌ها، سال گذشته با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای مدیران و کارشناسان این دفتر برگزار شد که شش‌صد نفر در آن شرکت كردند و تا به حال سه مرحله از آن دوره را گذرانده‌اند.
مدیر گروه آموزش و برنامه‌ریزی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های این دوره‌ها، اعطای مدرک رسمی به شركت كنندگان در آن است.
وی زمان این دوره را یک سال اعلام کرد و یاد آور شد: در دومین دوره آموزشی مهارت‌های هفت‌گانه فن‌آوری اطلاعات بیش از هشتاد نفر نام‌نویسی کرده‌اند، که در هفت مرحله،‌ مبانی رایانه، ویندوز، مفاهیم پایه فن‌آوری اطلاعات، مدیریت فایل‌ها، واژه پردازی و پایگاه‌های داده‌ها را در 130 ساعت فرا می‌گیرند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین