سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
صدرالدین حسین خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» گفت: به دلیل بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان، کنسرت های وی در روز یکم شهریور در سنندج و در ۴ و ۵ شهریور در کرمانشاه لغو شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لغو کنسرت های محمد علیزاده در سنندج و کرمانشاه

صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» گفت: به دلیل بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان، کنسرت‌های وی در روز یکم شهریور در سنندج و در ۴ و ۵ شهریور در کرمانشاه لغو شد.

بخش هنری تبیان
محمد علیزاده

صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و تهیه‌کننده آثار و کنسرت‌های محمد علیزاده در مورد آخرین وضعیت پزشکی این خواننده موسیقی پاپ ایران گفت: آقای علیزاده در سفری که اخیراً برای برگزاری کنسرت به اصفهان داشتند؛ به دلیل تغذیه ناسالم، ویروسی وارد بدن شان شده که کاملاً عفونی بوده است، از دیروز در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده‌اند .هنوز نتیجه کامل آزمایش‌ها را دکترها دریافت نکرده‌اند و تا غروب امروز نتایج را به ما اطلاع می‌دهند،ولی صحبت هایی که پزشکان داشته‌اند آقای علیزاده حداقل نیاز به ۸ تا ۱۰ روز استراحت مطلق دارند و بایستی تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار بگیرند تا به امید خدا سلامتی خودشان را به دست بیاورند. 

اینکه خیلی دیر خبر مریضی آقای علیزاده را به صورت رسمی اعلام کردیم؛ واقعاً داشتیم تلاش می‌کردیم اگر بشود کنسرت سنندج را برگزار کنیم ،ولی نشد. به دلیل، ضعفی که در بدن ایشان است دکترها به هیچ عنوان اجازه ندادند، ولی آقای علیزاده خیلی مُصر بودند که این کنسرت را برگزار کنند

وی همچنین گفت: جای نگرانی خاصی نیست و این خیلی طبیعی است؛ میکروبی وارد بدنشان شده است و اگر پزشکان نوع آن را سریع تشخیص بدهند؛ خیلی سریع با آن داروهایی که موجود است سلامتی‌شان را به دست می‌آورند. بعد از جلسه‌ای که با دکترها خواهیم داشت؛ اخبار کامل را به امید خدا تا آخر امشب، مردم عزیز را در جریان آن قرار می‌دهیم. 

مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در مورد کنسرت‌های محمد علیزاده در یکم شهریور ماه جاری در شهر سنندج و ۴ و ۵ شهریور در شهر کرمانشاه گفت: ما خیلی سعی کردیم و به خصوص آقای علیزاده خیلی دوست داشتند چون در سنندج برای اولین بار در آنجا حضور پیدا می‌کردیم و خیلی شوق و ذوق زیادی برای برگزاری این کنسرت داشتیم؛ ولی متأسفانه این اتفاق نیفتاد و مریضی ایشان اجازه ندادند. 

تهیه‌کننده آثار صوتی محمد علیزاده در ادامه افزود: اینکه خیلی دیر خبر مریضی آقای علیزاده را به صورت رسمی اعلام کردیم؛ واقعاً داشتیم تلاش می‌کردیم اگر بشود کنسرت سنندج را برگزار کنیم ،ولی نشد. به دلیل، ضعفی که در بدن ایشان است دکترها به هیچ عنوان اجازه ندادند، ولی آقای علیزاده خیلی مُصر بودند که این کنسرت را برگزار کنند ،ولی دکترها به همین دلیل، ایشان را در بیمارستان بستری کردند تا بتوانند مریضی‌شان را کنترل کنند و خودشان خودسرانه این سفر را انجام ندهند. به همین دلیل ما ناچار شدیم امروز، این خبر نه چندان خوب را به اطلاع مردم عزیز و علاقه مندان به موسیقی کشور برسانیم.

صدرالدین حسین‌خانی در مورد برگزاری کنسرت های محمد علیزاده در ۱۱ و ۱۲ شهریور ماه جاری در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران گفت: برگزاری این کنسرت ها مشکلی نخواهد داشت و با پزشکان معالج آقای علیزاده صحبت کردیم، گفتند شدت ضعف بدنی ایشان در دو سه روز آینده به امید خدا برطرف خواهد شد و سلامتی خودشان را به دست بیاورند؛ ولی برای اینکه بتوانند این میکروب در بدن شان نماند و آن را ریشه‌کن کنند، به همین دلیل می‌گویند بایستی تحت مراقبت باشند و نیاز به این دارند که داروها سر ساعت و خیلی دقیق مصرف بشوند و حساسیتی که خودمان داریم دکترها صلاح دیدند که در بیمارستان بستری باشند.

منبع: صبا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین