سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ان مسؤول اداره فوق برنامه مركز جهانی علوم اسلامی از استقبال گسترده طلاب غیر ایرانی از مراسم معنوی اعتکاف ماه رمضان در قم و مشهد خبر داد. حجت‌الاسلام داوود قشمی، مسؤول اداره فوق برنامه مركز جهانی علوم اسلامی قم از برگزاری...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسقبال گسترده طلاب غیر ایرانی از مراسم معنوی اعتکاف در ماه رمضان

مسؤول اداره فوق برنامه مركز جهانی علوم اسلامی از استقبال گسترده طلاب غیر ایرانی از مراسم معنوی اعتکاف ماه رمضان در قم و مشهد خبر داد.
حجت‌الاسلام داوود قشمی، مسؤول اداره فوق برنامه مركز جهانی علوم اسلامی قم از برگزاری سالانه مراسم اعتكاف در ماه رمضان از سوی طلاب غیر ایرانی خبر داد و گفت: این مراسم که پایه‌گذار اصلی آن طلاب غیر ایرانی هستند، در چند سال اخیر به صورت گسترده‌ای در قم اجرا می‌شود و ستاد برگزاری مراسم اعتکاف، این مراسم را با حضور طلاب خارجی در مسجد اعظم برگزار می‌کند.
وی در ادامه ابراز داشت: این مراسم با حضور یک‌صدو پنجاه نفر از طلاب غیر ایرانی از بیست و هفتم تا بیست و نهم این ماه به مدت سه روز در مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.
مسؤول اداره فوق برنامه مرکز جهانی علوم اسلامی از شرکت طلاب در اعتکاف مسجد گوهرشاد مشهد خبر داد و افزود: از بیست و یکم ماه رمضان، بیش از سیصد نفر از طلاب غیر ایرانی مقیم قم، در اعتکاف مسجد گوهرشاد درحرم مطهر امام رضا (ع) شرکت می‌کنند.
وی گفت: این برنامه كه از سوی مرکز جهانی علوم اسلامی برای نخستین بار برگزار می‌گردد، با استقبال گسترده‌ای روبرو بوده است.
قشمی در پایان خاطر نشان کرد: طلاب شركت كننده در این مراسم از كشورهای هندوستان، پاكستان، افغانستان، اندونزی، چین، ازبكستان، آذربایجان، تاجیكستان، كشمیر، مالی، تایلند، غنا، عراق و بنگلادش هستند كه از میان طلاب بیش ازهشتاد ملیت مشغول به تحصیل در این مركز انتخاب شده‌اند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین