سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست   مدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در این مركز به بیان عملكرد دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شش ماه نخست سال جاری پرداخت.   حجت‌الاسلام سید حسن ربانی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قرب الاهی، در گرو نیكی به بندگان خداست

  مدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در این مركز به بیان عملكرد دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شش ماه نخست سال جاری پرداخت.

  حجت‌الاسلام سید حسن ربانی، در جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) كه با حضور كاركنان، معاونان و مسؤولان این دفتر برگزار شد، به بیان عملكرد این مركز در شش ماه نخست سال پرداخت.
وی با تبریك میلاد امام حسن مجتبی (ع)، ماه رمضان را ماه مبارزه با نفس، ضیافت پروردگار، بهره‌مندی از سعادت ابدی و دوری از غفلت دانست و گفت: این ماه بهترین فرصت برای رسیدن به قرب الاهی است درحالی‌كه رضایت خداوند در گرو نیكی به بندگان او و دوری از بخل، كینه و گناه است.
مدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم عملكرد سال‌های اخیر این دفتر را مثبت ارزیابی كرد و افزود: تدوین سند چشم انداز بیست ساله دفتر با تلاش كارشناسان توانا در برنامه توسعه، ارتقای سطح كیفی آموزش و پژوهش و جهت‌مند كردن برنامه‌های فرهنگی در راستای اهداف دفتر، اصلاح آیین‌نامه‌ها و تثبیت هیأت علمی از مهم‌ترین كارهای شش ماه نخست سال‌جاری بود.
مدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در پایان اظهار امیدواری كرد كه این مركز با تلاش بیشتر مسؤولان گامی بزرگ در جهت اهداف آموزشی و تبلیغی خود بردارد و با تقویت جنبه‌های مثبت و از بین بردن ضعف‌ها بیش از پیش به هدف خود نزدیك شود.رسا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین