سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کارگردان فیلم سینمایی «الدوز» گفت که این فیلم به نوعی یک فیلم دفاع مقدسی با مضمونی اجتماعی خواهد بود و داستان خاصی از زندگی یک همسر شهید را روایت می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیشنهاد دو تهیه‌کننده برای ساخت«الدوز»

کارگردان فیلم سینمایی «الدوز» گفت که این فیلم به نوعی یک فیلم دفاع مقدسی با مضمونی اجتماعی خواهد بود و داستان خاصی از زندگی یک همسر شهید را روایت می‌کند.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
مریم دوستی

مریم دوستی کارگردان سینمای ایران  درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «الدوز» گفت: فیلم سینمایی «الدوز» در حال حاضر روزهای پایانی فیلمنامه را پشت سر می‌گذارند. این روزها به علت نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» کمی درگیر اکران فیلم هستم و بخاطر همین هنوز کار را آغاز نکرده‌ام.

وی درباره تهیه‌کننده فیلم سینمایی«الدوز» اظهار کرد: تا به حال دو تهیه‌کننده برای ساخت فیلم «الدوز» پیشنهاد همکاری داده‌اند؛ اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام که با کدام یک از آنها همکاری کنم.

این کارگردان سینمای ایران درباره حضور در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: احساس خاص و عمیقی نسبت به حضور در جشنواره فیلم فجر ندارم، چرا که احساس می‌کنم، مافیای حاضر در این جشنواره نمی‌گذارند جشنواره فیلم فجر مسیر اصلی خود را ادامه دهد و به همین دلیل در طی این سالها این جشنواره افت شدیدی داشته است. البته وقتی که تهیه‌کننده انتخاب شود، صاحب اصلی پروژه خواهد بود و اوست که تصمیم می‌گیرد این فیلم را به جشنواره بفرستد یا آن را اکران می‌کند.

دوستی درباره فضای فیلم جدیدش اعلام کرد: فیلم «الدوز» یک فیلم دفاع مقدسی است؛ اما نه به آن معنا که در آن توپ و تانک مشاهده کنیم. به نظرم سینمای دفاع مقدس  در حال حاضر نیازمند آن است که به سمت آن برود که موضوعات اجتماعی را نیز درون خود جای دهد. در همین راستا فیلم  سینمایی «الدوز» در به نوعی فیلمی دفاع مقدسی- اجتماعی خواهد بود. «الدوز» یک داستان خاص از زندگی یک همسر شهید است.


منبع: تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین