سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه آذربایجان شرقی از آغاز ثبت نام مبلغان و روحانیون علاقه مند به شرکت در طرح جهادی اعزام به مدارس این استان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز ثبت نام طرح جهادی اعزام مبلغان به مدارس آذربایجان شرقی 

معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه علمیه آذربایجان شرقی از آغاز ثبت نام مبلغان و روحانیون علاقه مند به شرکت در طرح جهادی اعزام به مدارس این استان خبر داد.

آغاز ثبت نام طرح جهادی اعزام مبلغان به مدارس آذربایجان شرقی

 

حجت الاسلام ذاکر قاسم زاده معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه علمیه آذربایجان شرقی، در تبریز، از اعلام فراخوان ثبت نام و جذب مبلغ مدارس آموزش و پرورش در قالب جهادی خبر داد و ابراز داشت: معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج معارف اسلامی و پاسخگویی به نیازهای دینی دانش آموزان، از بین طلاب و روحانیون علاقه مند، توانمند و متعهد تعدادی را پس از گذراندن دوره های آموزشی جهت اعزام و تبلیغ در مدارس، جذب و پذیرش می کند.

وی با اشاره به شرایط پذیرش اظهار داشت: اشتغال در سطح ۲ حوزه علمیه(اتمام پایه ۷ و اشتغال در پایه ۸)، توان علمی و تبلیغی در حد سطح 2 حوزه، برخورداری از سلامت جسمی و روحی، داشتن مهارت های فرهنگی، حداکثر سن ۴۲ سال، قبولی در مصاحبه تخصصی مدارس، تعهد تلبس دائم، گذراندن دوره های آموزشی قبل از اعزام و متاهل بودن از جمله شرایط پذیرش در این جذب مبلغ است.

حجت الاسلام قاسم زاده همچنین امکان ادامه تحصیل دروس حوزوی و مرکز آموزش های تخصصی تبلیغ به صورت غیرحضوری، امکان برخورداری از تسهیلات و خدمات حوزه علمیه، برخورداری از امتیازات و سوابق تبلیغی، بهره مندی از دوره های آموزشی و مهارتی حوزه علمیه و قرارگیری در اولویت برای جذب مدارس امین را از جمله مزایای حضور در این دوره تبلیغی برشمرد.

معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه علمیه آذربایجان شرقی در ادامه عنوان کرد: علاقه مندان تا ۱۰ شهریورماه سال جاری فرصت دارند جهت ثبت نام در طرح جهادی اعزام به مدارس با مراجعه حضوری به معاونت تبلیغ استان یا تماس با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۲۵۷۱۱ الی ۱۵ داخلی ۲۱۸ یا ۱۱۸تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری رسمی حوزه

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین