سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با اعزام تیم های شمشیر بازی و جودو دو مین گروه از کاروان دانشجویان ایران به منظور حضور در رقابت های بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان امشب تهران را به مقصد تایوان ترک می کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دومین گروه از کاروان دانشجویان امشب عازم چین تایپه می‌شود

با اعزام تیم‌های شمشیر بازی و جودو دو مین گروه از کاروان دانشجویان ایران به منظور حضور در رقابت‌های بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان امشب تهران را به مقصد تایوان ترک می‌کنند.

بخش ورزش تبیان

چین تایپه

به‌ گزارش تبیان به نقل از ‌ایسنا؛ تیم های جودو و شمشیر بازی دانشجویان برای شرکت در رقابت‌های بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان ساعت ۲۲:۲۰ امشب (سه‌شنبه)  تهران به مقصد تایپه کشور تایوان ترک می‌کنند. بنابراین گزارش این دو تیم با ترکیب و نفرات زیر عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

تیم جودو:

تورج چناری در وزن ۸۱- کیلو گرم و حمید رضا سجادی فر در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم  دانشجویانی هستند که به سرمربیگری وحید زارع نژاد در این رویداد شرکت خواهند کرد.

تیم شمشیر بازی:

تیم‌ ‌ملی شمشیربازی که در  اسلحه سابر شرکت خواهند کرد در بخش مردان علی پاکدامن، فرزاد باهر ارسباران، محمد فتوحی و محمد رهبری و در بخش بانوان نجمه سازنچیان، پریماه برزگر و کیانا باقرزاده  به سرمربیگری پیمان فخری در این پیکارها حضور خواهند داشت. بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد تا هشتم شهریور ماه در چین تایپه برگزار می شود.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین