سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به علت هل دادن داور 5 جلسه محروم شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونالدو 5 جلسه محروم شد

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به علت هل دادن داور 5 جلسه محروم شد.

بخش ورزش تبیان
رونالدو 5 جلسه محروم شد

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ورزش سه، علیرغم اخباری که در مورد احتمال فرجام خواهی کهکشانی ها شنیده شده بود، طبق رای کمیته انضباطی ستاره پرتغالی رئال 5 جلسه از میادین دور خواهد بود.

در جریان دیدار برابر بارسا، در دقیقه 82 رونالدو در محوطه جریمه متوقف شد که این صحنه به زعم داور تمارض تشخیص داده شد تا این بازیکن با دریافت کارت زرد دوم از میدان مسابقه اخراج شود.

بعد از این اتفاق، ستاره پرتغالی داور را هل داد که این حرکت از سوی کمیته انضباطی اسپانیا مستلزم 5 جلسه محرومیت تشخیص داده شد.

اگرچه قرار بود روز چهارشنبه جلسه رسیدگی به این پرونده انجام گیرد، اما کمیته انضباطی اسپانیا دقایقی پیش رای خود را صادر کرده و رونالدو یک جلسه به علت دریافت کارت قرمز و 4 جلسه به علت هل دادن داور محروم شد.

بدین ترتیب جز دیدار برگشت برابر بارسا، رونالدو 4 دیدار اول لالیگا برابر لاکرونیا، والنسیا، لوانته و سوسیداد را نیز از دست خواهد داد.

برای محرومیت یک جلسه، رونالدو ملزم به پرداخت 800 و باشگاه ملزم به پرداخت 300 یورو است اما برای جریمه 4 جلسه رونالدو باید 3005 و رئال 1400 یورو جریمه پرداخت کند. طی 10 روز آتی، کهکشانی ها برای اعتراض به این رای زمان دارند.


منبع: خبرگزاری ورزش سه

   

 

 

کریستیانو رونالدو

آث میلان

چلسی

یوونتوس

بوسکتس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین