سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزیر امور خارجه در پیام هایی جداگانه خطاب به حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی و دکتر سید محمد صدر، ریاست و عضویت ایشان را در مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام تبریک ظریف به آیت‌الله شاهرودی و سید محمد صدر

وزیر امور خارجه در پیام‌هایی جداگانه خطاب به حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی و دکتر سید محمد صدر، ریاست و عضویت ایشان را در مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.

بخش سیاست تبیان

محمدجواد ظریف

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، روز دوشنبه با حکم مقام معظم رهبری، رئیس، دبیر و اعضای هفتمین دور از عمر فعالیت مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخص شدند. در این حکم که یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع گرامی داشته شده، دو گروه اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی به عنوان اعضای پنج سال آینده این نهاد انتخاب شده‌اند.

38 چهره سیاسی بر اساس این حکم به عنوان اعضای جدید مجمع معرفی شدند که در این میان سیّدابراهیم رئیسی، مجتهد شبستری، احمد توکلی، سید محمد صدر، سید محمد میر محمدی و محمد باقر قالیباف اعضای جدید معرفی شده به مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند.

سید محمد صدر دیپلمات با سابقه کشورمان، مشاور سابق سید محمد خاتمی و مشاور ارشد ظریف، وزیر امور خارجه است. او از زمان دولت شهید رجاییبه عنوان مدیرکل امور اروپا - آمریکای وزارت‌خارجه وارد وزارت امور خارجه شد. از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ معاون سیاسی وزیر کشور بود و سپس در دولت خاتمی معاون عربی آفریقای وزارت‌ خارجه شد. صدر از اعضای مؤسس جبهه مشارکت ایران اسلامی است.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین