سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پیشکسوتان ورزشی سرمایه های با ارزش کشور هستند و ارج نهادن به آنها وظیفه ایی سنگین بر دوش جامعه و مسئولین است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیشکسوتان ورزشی سازندگان آینده کشور

پیشکسوتان ورزشی سرمایه های با ارزش کشور هستند و ارج نهادن به آنها وظیفه ایی سنگین بر دوش جامعه و مسئولین است.

بخش ورزشی تبیان
پیشکسوتان ورزشی سازندگان آینده کشور

به گزارش تبیان به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه ورزش کشور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در راستای نهادینه سازی فرهنگ پهلوان پروری و احترام به پیشکسوتان عرصه ورزش ،مراسمی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، موزه دارآباد و موسسه مازیار ورزش با حضور بیش از 300 نفر از مسئولین کشوری و تربیت بدنی، پیشکسوتان عرصه ورزشی و ورزشکاران بنام کشورمان در رشته های فوتبال، وزنه برداری، بسکتبال، کشتی، والیبال، هندبال و ورزش های آبی در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد- برگزار شد.

وی گفت: در عرصه ورزش اگر می خواهیم به رشد و تعالی برسیم باید از تمام ظرفیت های موجود پیشکسوتان که حاصل سالها تلاش و زحمت آنها بوده است بهره ببریم.

کارگران تصریح کرد : رشد و اعتلای ورزش با همت پیشکسوتانی رقم می‌خورد که پس از گذشت سال‌ها خدمت به جامعه ورزشی، ردای پیشکسوتی بر تن کرده‌اند و حاصل عمر خود را به نوجوانان و جوانان منتقل کرده اند.

گفتنی است در این مراسم محمد نصیری قهرمان المپیک رشته وزنه برداری،اکبر حیدری قهرمان المپیک رشته کشتی، تقی عسگری تنها مدال آور ورزش های آبی، ابوالفضل صلبی ستاره بسکتبال ایران در المپیک لندن،فاروق فخرالدین و مسعود صالحی از ستاره های والیبال ایران، دکتر مجد آرا رییس فدراسیون ورزش همگانی و... حضور داشتند و در بخشی از این مراسم، یادبودی از مرحوم مازیار عظیمی از فعالان عرصه فوتبال کشورمان انجام گرفت.


منبع: روابط عمومی شهرداری منطقه یک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین