سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سومین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور بیش از 90 نهاد و شرکت تولید کننده اسباب بازی ظهر روز سه شنبه 24 مرداد آغاز به کار می کند....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سومین جشنواره ملی اسباب ‌بازی

سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی با حضور بیش از 90 نهاد و شرکت تولید کننده اسباب‌بازی ظهر روز سه‌شنبه 24 مرداد آغاز به کار می‌کند.

سومین جشنواره ملی اسباب ‌بازی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاوه بر حضور مرکز سرگرمی‌ های سازنده‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای نظارت بر اسباب‌بازی و غرفه‌های مرتبط با کانون، 80 نهاد و شرکت تولید و عرضه کننده در بزرگ‌ترین رویداد جشنواره‌ای اسباب‌بازی شرکت خواهند کرد.

«در سالن 2هزار متری فضایی بالغ بر 874 مترمربع و در سالن 3هزار متری، 1324 مترمربع به غرفه‌ها اختصاص ‌داده شده است. در مجموع 90 غرفه در این دوره میزبان تولید کنندگان و عرضه کنندگان اسباب‌بازی است.

در عین حال، فضایی بالغ بر 550 متر به بازی‌های بومی محلی ایران همچون طناب‌کشی، عمو زنجیرباف، یک قل دوقل، لی لی، دوزبازی و... اختصاص داده شده است، تا مراجعه کنندگان ضمن یادگیری بازی‌ها بتوانند به صورت فردی و گروهی در این فضا بازی‌ها را انجام دهند.»

بر این اساس، مجموعه شهر توپ، موسسه ذهن نو، شرکت با فرزندان، شهر کودک، طراحان خلاق فردای پارسه، فروشگاه آنلاین اسباب‌بازی هپیلی، کانون سنجش و افزایش هوش کودک و نوجوان، کاوش ایده تکاپو، گیاه جوان، بازی کار کودک، انتشارات پژواک دانش، انتشارات آذرفر، جهاد دانشگاهی استان قزوین، دنیای کودک خلاق، شرکت رد تویز، بازی فکری فرا هوش، آوای طبیعت پایدار تنها بخشی از شرکت کنندگان در این رویداد فرهنگی هستند.

هم چنین غرفه‌ی مشاوره برای والدین و مربیان در این نمایش گاه دایر می‌شود که قرار است متخصصان این حوزه در روزهای برگزاری جشنواره در مورد کاربردهای مختلف اسباب‌بازی‌ها با مراجعه کنندگان صحبت کنند.

اهدای اسباب‌بازی به بیمارستان‌های کودک نیز برای سومین بار پیاپی در این جشنواره اسباب‌بازی‌ها بازدید‌کنندگان را جمع‌آوری و در اختیار مراکز درمانی قرار می‌دهد.

در عین حال، نشست ‌ها و کارگاه‌های علمی این جشنواره از روز نخست پذیرای علاقه‌ مندان خواهد بود. هم چنین در فضای عمومی نمایشگاه عروسک‌های غول پیکر قرار است به اجرای نمایش برای کودکان بپردازند.

سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی در مرکز آفرینش‌ های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

ساعت بازدید این نمایشگاه 14 تا 22 اعلام شده است. این نمایشگاه تا 28 مرداد دایر است.

آدرس: تهران- خیابان فاطمی-خیابان حجاب- مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری- 24 مرداد تا 28 مرداد 1396

تنظیم: مرکز یادگیری تبیان

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین