سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یث دانشكده مجازی علوم حدیث، در مقطع كارشناسی از طلاب حوزه‌های علمیه داخل و خارج كشور نام‌نویسی می‌كند. به گزارش رسامسؤول دانشكده مجازی علوم حدیث، اظهار داشت: دانشكده مجازی علوم حدیث، برای سال تحصیلی جدید از بین ط...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نام‌نویسی از طلاب حوزه‌های علمیه در مقطع كارشناسی دانشكده مجازی علوم حدیث

دانشكده مجازی علوم حدیث، در مقطع كارشناسی از طلاب حوزه‌های علمیه داخل و خارج كشور نام‌نویسی می‌كند.

به گزارش رسامسؤول دانشكده مجازی علوم حدیث، اظهار داشت: دانشكده مجازی علوم حدیث، برای سال تحصیلی جدید از بین طلاب حوزه‌های علمیه سراسر كشور در مقطع كارشناسی نام‌نویسی می‌كند.

حجت‌الاسلام سید حمید حسینی، ضمن معرفی این دانشكده ابراز داشت: دانشكده علوم حدیث به عنوان اولین مركز دانشگاهی تخصصی در زمینه علوم حدیث، در كنار پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری دانشگاه‌ها، با ایجاد دانشكده‌ای مجازی در شبكه جهانی اینترنت و تولید و ارایه الكترونیكی دروس و آموزش‌های خود، امكان تحصیل دانشگاهی در این رشته را برای همه علاقه‌مندان در سراسر جهان فراهم آورده است.

معاون فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات دانشكده علوم حدیث، با اشاره به پیشینه فعالیت این مركز علمی اظهار داشت: این دانشكده با كسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مهرماه 84 اولین دوره از دانشجویان خود را جذب كرد. این دانشجویان در حال حاضر با بهره‌گیری از امكانات و برنامه‌های متنوع دانشكده، مشغول گذراندن سومین ترم تحصیلی خود می‌باشند و اكنون با توجه به دستاوردها و تجربه موفق دانشكده، دومین دوره آموزش الكترونیكی از مهرماه 85 آغاز خواهد شد.

وی شیوه آموزشی این دانشكده مجازی را مورد توجه قرار داد و افزود: در این دوره تمامی دروس به صورت چند رسانه‌ای و تعاملی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد و برنامه‌هایی چون ارتباط مستقیم با استادان، كلاس‌های مجازی، اتاق‌های گفت‌وگو، رسیدگی به تمرین‌ها و پژوهش‌های درسی با بالاترین كیفیت آموزشی پی‌گیری می‌شود.

مسؤول دانشكده مجازی علوم حدیث به نام‌نویسی از طلاب اشاره كرد و خاطر نشان كرد: این دوره، كه به صورت فراگیر برگزار می‌شود، فرصت بسیار مناسبی برای ورود بدون كنكور به دانشگاه است. شركت كنندگان در دوره‌های فراگیر فقط با دارا بودن مدرك دیپلم نظام قدیم یا پیش‌دانشگاهی نظام جدید و یا با مدرك سطح یك حوزه بدون هیچ محدودیتی وارد دانشگاه شده و یك ترم را به صورت دانش‌پذیر تحصیل می‌كنند و در صورت كسب امتیاز لازم در آزمون پایان ترم، به عنوان دانشجوی رسمی پذیرفته می‌شوند.

وی گفت: طلاب حوزه‌های علمیه داخل و خارج از كشور كه دارای مدرك سطح یك هستند، می‌توانند تا دهم شهریورماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی این دانشكده به نشانی www.vu.hadith.ac.irو تكمیل فرم‌های مربوطه در این دانشكده مجازی نام‌نویسی كنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین