سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه این فراکسیون تاکنون با ۱۲ وزیر پیشنهادی جلسه داشته است، گفت: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه فراکسیون وارد شور شده و درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی تصمیم گیری می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آخر هفته؛ تصمیم‌گیری فراکسیون مستقلین ولایی درباره وزرای پیشنهادی

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه این فراکسیون تاکنون با ۱۲ وزیر پیشنهادی جلسه داشته است، گفت: طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه فراکسیون وارد شور شده و درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی تصمیم گیری می‌کند.

بخش سیاست تبیان

فراکسیون مستقلین ولایی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ کاظم جلالی با اشاره به جلسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم گفت: در جلسه صبح امروز فراکسیون وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان و آموزش و پرورش حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه نمایندگان سوالات و ابهامات خود را مطرح کردند بویژه در مورد مسائل مربوط به آموزش و پرورش که آقای بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش پرورش نیز توضیحاتی را ارائه کردند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ۱۲ وزیر پیشنهادی جلسه داشته که دو نفر از وزرا هفته گذشته در جلسه فراکسیون بودند و ۸ وزیر پیشنهادی نیز روز گذشته با فراکسیون مستقلین ولایی جلسه داشتند. امروز هم این فراکسیون با ۲ نفر از وزرای پیشنهادی جلسه داشت.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه این فراکسیون فردا بعد از ظهر نیز با ۵ نفر از وزرای پیشنهادی دیگر جلسه خواهد داشت، گفت: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه فراکسیون مستقلین ولایی وارد شور شده و اینکه چه تصمیمی در مورد وزرای پیشنهادی داشته باشند و چه اقداماتی را انجام دهند، تصمیم گیری می‌کند.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین