سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به حضور ۶ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسه صبح امروز این فراکسیون گفت که مجموع نگاه ها به این وزرا مثبت و سازنده بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رحیمی بیان کرد: نظر مثبت فراکسیون امید به ۶ وزیر پیشنهادی

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به حضور ۶ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسه صبح امروز این فراکسیون گفت که مجموع نگاه‌ها به این وزرا مثبت و سازنده بود.

بخش سیاست تبیان

فراکسیون امید

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛‌ علیرضا رحیمی اظهار داشت: فراکسیون امید امروز صبح میزبان وزرای پیشنهادی راه و شهرسازی، خارجه، اطلاعات، دادگستری، نفت و بهداشت بود. جلسه‌ای که به ارائه برنامه‌ وزرا و پرسش و پاسخ اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: در این جلسه وزرای پیشنهادی برنامه‌های خود را توضیح دادند و اعضای فراکسیون امید سوالات جدی در حوزه ملی و منطقه‌ای و برنامه‌های وزرا مطرح می‌کردند سوالاتی که بعضا از جانب وزرا پاسخ داده شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: مجموعا نگاه‌ها نسبت به این ۶ وزیر پیشنهادی مثبت و سازنده بود. بحث چالشی با هیچ وزیری مطرح نشد که می‌توان در مجموع جو را مثبت ارزیابی کرد. البته این جلسات مختص به استماع و پرسش و پاسخ است. ارزیابی نهایی در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری انجام می‌شود و فراکسیون امید جمع بندی خود را در جلسه روز پنجشنبه نسبت به کل کابینه اعلام می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه جلسه صبح فراکسیون از ساعت ۷ آغاز شد،‌ گفت که فراکسیون امید در جلسه بعد از ظهر میزبان وزرای پیشنهادی ارتباطات، کشاورزی،‌ کشور و ورزش و جوانان است که به نظر می‌رسد تا ساعت ۲۰ به طول بیانجامد.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین