سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزیر مشاور امارات متحده عربی در امور خارجه مدعی شد که انتقاد رسانه های ایرانی از سفر مقتدی صدر به عربستان بر ضرورت تداوم سیاست باز با عراق تاکید دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توییت انور قرقاش درباره سفر مقتدی صدر به عربستان

وزیر مشاور امارات متحده عربی در امور خارجه مدعی شد که انتقاد رسانه‌های ایرانی از سفر مقتدی صدر به عربستان بر ضرورت تداوم سیاست باز با عراق تاکید دارد.

بخش سیاست تبیان

انور قرقاش

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه توییتر خود مدعی شد: راه دشوار است اما شرایط کشورهای عربی نیازمند این سیاست است.

قرقاش در توییتر خود نوشت: ایجاد ارتباط میان کشورهای عربی ضروری است و نقش ریاض در مرحله پساداعش محوری است،‌ شرایط پیچیده است،‌ اما نمی‌توانند جلوی همکاری مشترکی که هدف آن ثبات و شکوفایی عراق است را بگیرند.

مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق اخیرا در سفری به عربستان با استقبال مقامات عالی رتبه سعودی مواجه و پس از آن، سفر خود به عربستان را موفقیت‌آمیز دانست و عربستان را از کشورهای مهم در مبارزه با تروریسم خواند.

سفر یکی از رهبران شیعه عراق به عربستان و ملاقات با محمد بن سلمان در حالی انجام شد که عربستان و مقامات این کشور با متحدان عراق از جمله ایران روابط تنش‌آمیزی را دنبال می‌کند.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین