سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ید علامه  آیت‌الله  محمد حسین فضل‌الله، در نامه‌ای خطاب به سازمان كنفرانس اسلامی، از سیاست ها و مواضع منفعل این سازمان در قبال مسایل اسلامی انتقاد و تصریح كرد: یا از غفلت و انفعال بیرون آیید ویا استعفا دهید. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقاد شدید‌ آیت‌الله فضل‌الله از سازمان كنفرانس اسلامی:یا بیدار و آگاه شوید و یا استعفا دهید

علامه  آیت‌الله  محمد حسین فضل‌الله، در نامه‌ای خطاب به سازمان كنفرانس اسلامی، از سیاست ها و مواضع منفعل این سازمان در قبال مسایل اسلامی انتقاد و تصریح كرد: یا از غفلت و انفعال بیرون آیید ویا استعفا دهید.

به گزارش رسا به نقل از روزنامه السفیر لبنان، آیت‌الله محمد حسین فضل‌الله روحانی سرشناس شیعی لبنان، در نامه خود خطاب به سازمان كنفرانس اسلامی تصریح كرد: فلسفه وجودی این سازمان چیست؟ برای چه تأسیس شده است؟ در چه زمینه‌ای فعالیت می‌كند؟ این سازمان در شرایط سخت كنونی دنیای اسلام، چه اقدامی انجام می دهد؟

وی تأكید كرد: به خوبی می‌دانیم كه این سازمان در جهت مدیریت امور اسلامی در جهان اسلام حركت نمی‌كند بلكه طبق برخی اطلاعات، دست‌هایی پشت این سازمان است كه آن را وادار می‌كند در راستای اجرا كردن اهداف استكبای و موافق با سیاست‌های آمریكا در دنیای اسلام حركت می‌كند.

فضل‌الله افزود: در حالیكه یهودیان، ازنظر عددی، بسیار اندك و كم جمعیت‌اند، اما توانسته‌اند بر تمام پست‌های حساس اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی دنیا سلطه پیدا كنند، به طوریكه سران آمریكا نیز تحت نفوذ تسلط صهیونیست‌ها هستند. این در حالی است كه مسلمانان، هم از لحاظ عددی و هم از لحاظ قدرت‌های اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی بسیار برتر از یهود و صهیونیست ها هستند و وظیفه سازمان كنفرانس اسلامی است كه توانهایی ها و استعداهای موجود در جهان اسلام رامدیریت كند و بوسیله آن بر آمریكا و غرب فشار آورد تا مصالح منافع جهان اسلام پیاده شود.

وی افزود: اعضای سازمان كی از خواب و غفلت عمیق خود بیدار می‌شوند و نقش فعالی در دنیای اسلام بازی می‌كنند؟ اگر نمی‌خواهند از غفلت بیرون بیایند، استعفا دهند و سازمان را ملغا كنند و بیش از این جهان اسلام را فریب ندهند و دنیای استكبار از آنها سوء استفاده نكند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین