سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر عامل شرکت شهروند از برگزاری جشنواره فروش اقلام نوشیدنی و لبنیات با تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد در فروشگاه های زنجیره ای شهروند خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشنواره فروشگاه های شهروند

مدیر عامل شرکت شهروند از برگزاری جشنواره فروش اقلام نوشیدنی و لبنیات با تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد در فروشگاه های زنجیره ای شهروند خبر داد.

بخش اجتماعی تبیان
جشنواره فروشگاه های شهروند

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، سید اکبر علوی مدیر عامل شرکت شهروند با اعلام این خبر گفت: جشنواره های تخفیفی در فروشگاه های شهروند آغاز شده و شهروندان می توانند از روز چهارشنبه 18 مرداد الی 21 مرداد ماه از تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد برای اقلام نوشیدنی (نوشابه، نوشیدنی مالت، آب معدنی) و لبنیات (دوغ، ماست، پنیر)بهره مند شوند.

علوی با بیان اینکه از ابتدای فصل تابستان جشنواره های تخفیفات دوره ای برای گروه های کالایی خاص در فروشگاه های شهروند آغاز شده گفت: جشنواره فروش ویژه اقلام نوشیدنی و لبنیات در فروشگاه های بیهقی بهاران، بوستان، ایران زمین، المپیک، آل احمد، شهر ری و حکیمیه در حال برگزاری است و خوشبختانه برگزاری این جشنواره ها با استقبال خوب مردم همراه بوده است.

مدیر عامل شرکت شهروند با بیان اینکه جشنواره های تخفیفی به صورت مستمر در فروشگاه های زنجیره ای شهروند برگزار می شود افزود: از ابتدای فصل تابستان جشنواره فروش ویژه گروه های کالایی دهان و دندان، کیف و چمدان، کت و شلوار، پیراهن مردانه، ظروف تفلون و استیل، بستنی و نوشیدنی، پوشاک مردانه شامل، جوراب، لباس زیر، لباس راحتی، حوله و کالای خواب برگزار شده که رضایت شهروندان را در پی داشته است و در روزهای آینده جشنواره فروش پوشاك سیسمونی، نوزادی، دخترانه، پسرانه و بلوریجات در فروشگا های شهروند برگزار خواهد شد.


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین