سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرمسئول انتشارات «نوید شیراز» با اشاره به تازه های این نشر از چاپ کتاب «خنده های عمل نکرده» در آینده ای نزدیک خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گفت‌وگوهای طنز بین رزمندگان در «خنده‌های عمل نکرده»

مدیرمسئول انتشارات «نوید شیراز» با اشاره به تازه‌های این نشر از چاپ کتاب «خنده‌های عمل نکرده» در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

بخش کتاب و کتاب خوانی تبیان
داریوش نویدگویی

داریوش نویدگویی درباره تازه‌ها و کتاب‌های در دست انتشار نوید شیراز اظهار کرد: این انتشارات در پنج ماه نخست سال جاری 56 عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف به بازار نشر عرضه کرده است. «خاطراتی ناب از انقلاب؛ در چهارمین قیام کازرون» نوشته علی‌اصغر دریاب، شامل خاطراتی از سال 1342 تا دوره‌ای کوتاه، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از کتاب‌های جدید نوید شیراز است.   

مدیرمسئول انتشارات «نوید شیراز» افزود: «خنده‌های عمل نکرده» نوشته دکتر علی‌رضا قیصری نیز در آستانه انتشار است. نویسنده در جبهه‌های جنگ حضور داشته و در این کتاب گفت‌وگو‌های طنز بین رزمندگان را به رشته تحریر درآورده است.

نوید‌‌گویی ادامه داد: «روزنه‌‌های امید» با موضوع بررسی میزان تحقق امید‌واری‌ها از ابتدای انقلاب به قلم سعید عبداللهی خوب، به زودی منتشر می‌شود. نویسنده این اثر را با رویکرد پژوهشی تدوین کرده است.


منبع: ایبنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین