وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
جدیدترین اثر نویسنده ى كتاب پرفروش «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم» بزودى از سوى انتشارات كتاب كوله پشتى منتشر خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار جدیدترین اثر سلست اینگ در ایران

جدیدترین اثر نویسنده‌ى كتاب پرفروش «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم» بزودى از سوى انتشارات كتاب كوله پشتى منتشر خواهد شد.

بخش کتاب و کتاب خوانی تبیان
تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

اباذر رضانیا معلم ، اظهار كرد: پس از انتشار كتاب موفق «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم» از  سلست اینگ كه با اجازه‌ى وی در ایران منتشر شده بود، در صدد هستیم كتاب دوم این نویسنده با نام «همه جا آتش‌هاى خُرد» را كه نسخه ى انگلیسى آن در تاریخ ٢١ شهریور منتشر خواهد شد را نیز ترجمه و منتشر كنیم.

وی ادامه داد: پائولا هاوكینز نویسنده‌ى كتاب‌هاى پرفروش «دخترى در قطار» و «درون آب» که این اثر را پیش از انتشار مطالعه کرده است، درباره این كتاب مى‌گوید: «لطیف، طریف و حساس. این كتاب بى‌نظیر است.»

رضانیا درباره‌ى داستان این كتاب گفت: مایا وارن - مادری مجرد و هنرمندی اسرارآمیز- با پرل، دختر نوجوانش وارد این حباب خوش‌منظر می‌شود و خانه‌ای از خانواده‌ی ریچاردسون اجاره می‌کند. دیری نمی‌گذرد که مایا و پرل نقشی فراتر از مستاجر پیدا می‌کنند: هر چهار بچه‌ی خانواده‌ی ریچاردسون جذب این مادر و دختر می‌شوند. اما مایا گذشته‌ای رازآمیز دارد و به وضعیت جاری که این جامعه‌ی کاملاً منظم را تهدید به نابودی می‌کند بی‌اعتناست.

پائولا هاوكینز نویسنده‌ى كتاب‌هاى پرفروش «دخترى در قطار» و «درون آب» که این اثر را پیش از انتشار مطالعه کرده است، درباره این كتاب مى‌گوید: «لطیف، طریف و حساس. این كتاب بى‌نظیر است.»

وی افزود: وقتی دوستان قدیم خانواده‌ی ریچاردسون می‌خواهند یک نوزاد چینی-امریکایی را به فرزندی بپذیرند، دعوای حضانت باعث ایجاد درگیری در کل شهر می‌شود و مایا را درمقابل النا قرار می‌دهد. النا که به مایا و انگیزه‌هایش بدبین است مصمم است اسرار گذشته‌ی مایا را کشف کند. اما این وسواس ذهنی با هزینه‌های غیرمترقبه و ویرانگری همراه می‌شود. «همه‌جا آتش‌های خرد» به سنگینی رمز و راز، سرشت هنر و هویت، و نیز جذبه‌ی قدرتمند مادرانگی – و خطر این باور که پیروی از قوانین مانع از بروز بلایا می‌شود- می‌پردازد.

رضانیا نحوه خرید حق رایت این اثر در ایران اظهار کرد: خانم اینگ موافقت ضمنى خودشان را براى انتشار كتاب در ایران اعلام كردند، اما هنوز موفق به عقد قرارداد با ناشر كتاب نشده‌ایم. مذاكرات ما براى گرفتن اجازه‌ى رسمى از ناشر كتاب همچنان ادامه دارد.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: كتاب «همه‌جا آتش‌هاى خُرد» با ترجمه‌ى محمد‌مهدى قاسملو بزودى از سوى انتشارات كتاب كوله پشتى روانه‌ى بازار خواهد شد.

منبع: ایبنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین