تبیان، دستیار زندگی
از امشب ایستگاه فرودگاه امام(ره)، شهر آفتاب و دروازه دولت شبانه روزی می شود و فعلاً خدمات شبانه روزی در خط یک و ۸ صورت می گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احمدی بافنده در نشست صمیمانه با خبرنگاران

از امشب ایستگاه فرودگاه امام(ره)، شهر آفتاب و دروازه‌ دولت شبانه‌روزی می‌شود و فعلاً خدمات شبانه‌روزی در خط یک و ۸ صورت می گیرد.

بخش اجتماعی تبیان
احمدی بافنده در نشست صمیمانه با خبرنگاران

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری شهرنوشت، محمد احمدی بافنده با حضور در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شده بود، ضمن تقدیر از تلاش خبرنگاران حوزه شهری تصریح کرد: بدون شک خبرنگاران نقش بی بدیلی در فرهنگسازی ، رشد و آگاهی بخشی به جامعه دارند.

وی در ادامه با اشاره به فضای سیاسی حاکم بر شهر گفت: اکنون در نقطه ای قرار داریم که همه مدیران کشور از حوزه اپوزیسیون صحبت می کنند. معتقدم نباید دستاوردها و عملکردهای مثبت با تغییر دولت ها و تغییر مدیران و موقعیت ها تخریب شود.

تمام تاکید شهردار تهران در احداث خطوط مترو این بود که کارها را ناقص تحویل ندهیم و تمام تلاش مان را کردیم تا در بخش سیویل و تجهیزات تمامی پروژه ها را به اتمام برسانیم .

احمدی بافنده با بیان اینکه بعضی از کارها مانند کار در شهرداری به واقع یک جهاد است، گفت: هیچ شهرداری در دنیا وجود ندارد که به رغم وجود همه امکانات و منابع بگوید دیگر هیچ کاری برای انجام دادن وجود ندارد. در شهرداری همیشه کار وجود دارد. وی با اشاره به هجمه های اخیر به عملکرد شهرداری تهران گفت: در شهرداری منطقه 1 سالها فعالیت داشته ام و حتی یک متر تراکم نداده ام امکان ندارد در شهرداری تهران خارج از طرح تفضیلی به کسی یک متر اضافه تر داده باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تصریح کرد: لفظ پروانه فروشی متعلق به قبل از مدیریت دکتر قالیباف است . وی ادامه داد: پالادیوم را با ملاحظات زیست محیطی و رعایت احداث پارکینگ به اندازه نیاز، من پروانه داده ام .

احمدی بافنده اظهارکرد: درشهرداری تهران هنوز کارهای زیادی در شهر باقی است و حتما قصد  نداریم بگوییم در شهر همه کارهای خوب را انجام داده ایم و دیگر کاری برای انجام برای دوره جدید وجود ندارد .

احمدی بافنده با اشاره  به انتقادهای اخیر از افتتاح خطوط مترو گفت: خیلی ها سوال می کنند عجله در چیست که خطوط مترو را افتتاح می کنید؟ این در حالی است که اگر ساخت مترو و یا هر فعالیت عمرانی دیگر به هر دلیلی یک روز متوقف شود دیگر نمی توان کار را با همان سرعت قبل از سر گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در مترو سه بخش کار تعریف شده است سیویل، تجهیز تونل و نقلیه. در بخش سیویل یا تونل سازی علاوه بر اینکه تونل ها برای خطوط مترو طراحی و ساخته می شوند، می توان از ظرفیت آن به عنوان پدافند غیرعامل استفاده کرد. آنچه که در کار عمرانی مترو اگر متوقف می شد با مشکل مواجه می شدیم تونل وتجهیزات بوده است .تمام تاکید شهردار تهران در احداث خطوط مترو این بود که کارها را ناقص تحویل ندهیم و تمام تلاش مان را کردیم تا در بخش سیویل و تجهیزات تمامی پروژه ها را به اتمام برسانیم .

احمدی بافنده در ادامه با اشاره به بهره برداری از خط 8 مترو در روز گذشته گفت: از امشب ایستگاه فرودگاه امام(ره)، شهر آفتاب و دروازه‌ دولت شبانه‌روزی می‌شود و فعلاً خدمات شبانه‌روزی در خط یک و ۸ صورت می گیرد.


منبع: خبرگزاری شهرنوشت