تبیان، دستیار زندگی
منبع خبری اعلام کردند، جنگنده های اف-۱۶ رژیم صهیونیستی شرق نوار غزه را بمباران کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حملات رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مقاومت در غزه ۳ زخمی برجای گذاشت

منبع خبری اعلام کردند، جنگنده‌های اف-۱۶ رژیم صهیونیستی شرق نوار غزه را بمباران کردند.

بخش سیاست تبیان

حملات رژیم صهیونیستی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته سه مقر مقاومت فلسطین را در شمال نوار غزه بمباران کردند که منجر به زخمی شدن سه فلسطینی شد. مدیر بخش اورژانس بیمارستان الشفاء در غزه اعلام کرد، سه فلسطینی در اثر بمباران اسرائیلی زخمی شدند و حال یکی از آنها وخیم است. منابع امنیتی فلسطینی نیز تاکید کردند، بمباران خسارت‌های مالی زیادی در مقرهای هدف گرفته شده و منازل اطراف برجای گذاشت.

شاهدان عینی اظهار داشتند، یک بالگرد اسرائیلی دو موشک را به یک زمین کشاورزی در شمال غزه پرتاب کرد که خسارت مالی زیادی برجای گذاشت. منابع افزودند، این حملات مقرهای آموزشی گردان‌ القسام شاخه نظامی حماس در غرب و شمال غزه را هدف گرفتند اما مقرهای هدف گرفته شده خالی بودند. پیشتر شبکه خبری العالم گزارش داده بود، در این بمباران منطقه الشجاعیه مورد هدف حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، همزمان با این حمله، مناطق مرکزی و شمالی غزه نیز بمباران شدند. ارتش رژیم صهیونیستی پیش‌تر شامگاه سه‌شنبه اعلام کرده بود که از سمت نوار غزه به جنوب فلسطین اشغالی موشک شلیک شده است.

منابع خبری گزارش دادند که پس از به صدا در آمدن آژیر خطر در عسقلان (جنوب فلسطین اشغالی) در مجاورت نوار غزه، صدای انفجار از این شهر شنیده شد. رسانه‌های اسرائیلی مدعی شدند که یک راکت که از غزه شلیک شده، در عسقلان فرود آمده است.

سخنگوی ارتش صهیونیستی مدعی شد که این موشک به منطقه خالی از سکنه در عسقلان اصابت کرده و خسارتی به دنبال نداشته است.


منبع: ایسنا