تبیان، دستیار زندگی
عضو منتخبین شورای شهر پنجم تهران گفت: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 مردادماه پس از ارائه گزارش های کاندیداهای شهرداری تهران در جمع منتخبین شورای شهر پنجم، شهردار تهران مشخص خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شهردار جدید تهران پنجشنبه انتخاب می‌شود

عضو منتخبین شورای شهر پنجم تهران گفت: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 مردادماه پس از ارائه گزارش‌های کاندیداهای شهرداری تهران در جمع منتخبین شورای شهر پنجم، شهردار تهران مشخص خواهد شد.

بخش اجتماعی تبیان

دکتر علی اعطا

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ دکتر علی اعطا از خبر معرفی نهایی شهردار پایتخت برای ظهر روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری قرار است تا کاندیداهای شهرداری تهران طی زمان مشخص شده که به صورت قرعه‌کشی تعیین شده است، برنامه‌های خود را ارائه دهند.

وی اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه از ساعت 8 تا 12:30 به ترتیب محمد علی نجفی و  الهه کولایی برنامه‌های خود را اعلام خواهند کرد. همچنین برای بعدازظهر روز چهارشنبه نیز از ساعت 14 تا 16 آقای افشانی برنامه‌های خود را در جمع اعضای منتخب شورای شهر پنجم ارائه خواهد داد.

به گفته این عضو منتخب شورای شهر پنجم در روز پنجشنبه 19 مردادماه نیز از ساعت 8 تا 10  مرعشی و 10:30 تا 12 نیز مهرعلیزاده برای بیان برنامه‌های خود سخنرانی خواهند داشت.

اعطا افزود: به محض پایان اعلام برنامه‌های کاندیداهای شهرداری تهران بلافاصله رأی‌گیری صورت گرفته و یک نفر به عنوان شهردار تهران مشخص خواهد شد.

وی مهم‌ترین تصمیم منتخبین شورای شهر پنجم برای جلسه چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری را برگزاری این جلسه با حضور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران عنوان کرد و گفت: ما از تمام خبرنگاران دعوت کرده‌ایم تا در جلسه تعیین نهایی شهردار تهران حضور داشته باشند و جلسه دو روز آینده به صورت ویدیو کنفرانس برای خبرنگاران پخش خواهد شد. همچنین امکان مشاهده این دو جلسه به صورت اینترنتی نیز بر روی سایت شورا به آدرس www.shora.tehran.ir وجود دارد.

به گفته این عضو منتخب شورای شهر پنجم، یکی از اهداف اصلی شورای آینده شفافیت، در عمل است، به گونه‌ای که تصمیم گرفته شد جلسات تعیین شهردار پایتخت با حضور خبرنگاران باشد.

اعطا عنوان کرد: قرار است در جلسه اول شورای شهر پنجم تا معرفی شهردار پایتخت به وزارت کشور و طی روال قانونی انتخاب شهردار تهران، یک سرپرست برای شهرداری تهران مشخص کنیم که البته فرد مورد نظر برای سرپرستی مشخص نشده است.


منبع: ایسنا