تبیان، دستیار زندگی
شد همزمان با سال پیامبر اعظم(ص)، پایگاه اطلاع رسانی "رسول نور" از سوی سبکه اطلاع رسانی نور مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی راه اندازی شد. به گزارش  مهر، حجت الاسلام احمد اکبری مسئول بخش پژوهش شبکه هدف از راه ان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایگاه اطلاع رسانی "رسول نور" راه اندازی شد

همزمان با سال پیامبر اعظم(ص)، پایگاه اطلاع رسانی "رسول نور" از سوی سبکه اطلاع رسانی نور مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی راه اندازی شد.

به گزارش  مهر، حجت الاسلام احمد اکبری مسئول بخش پژوهش شبکه هدف از راه اندازی این پایگاه را عرضه منابع موجود در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی که مرتبط با سال پیامبر اعظم (ص) است عنوان کرد و گفت: این پایگاه چند رسانه ای و عرضه مطالب در آن به دو صورت شکلی با (ترتیب الفبایی) و موضوعی خواهد بود.

وی در ادامه به تجربه پیشین مرکز تحقیقات در راه اندازی پایگاه امام علی(ع) به مناسبت سال امیر المؤمنین اشاره کرد و افزود: چندی پیش نیز پایگاه دیگری به نام نبی اعظم (ص) راه اندازی شد که عهده دار معرفی موضوعات مرتبط با پیامبر اکرم، زندگی سیره و آیین آسمانی رسول خدا در پایگاه های اینترنتی است و در سایت رسول نور دسترسی به راهنمای مذکور از طریق لینک امکان پذیر است.

مسئول بخش پژوهش شبکه نور گفت: در بخش مراکز این پایگاه معرفی و گزارش فعالیتهای مراکز عضو در ستاد هماهنگی فعالیتهای مراکز علمی و پژوهشی در سال پیامبر اعظم (ص) نیز ارائه شده است که به مرور اخبار و اطلاعات آن کامل خواهد شد.

پایگاه رسول نور از طریق آدرسwww.rasoolnoor.com قابل دسترسی است.