تبیان، دستیار زندگی
سم حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در نامه‌ای به سید حسن نصرالله نوشت: برادران شما در ایران آماده‌اند در هر سنگری كه صدای یا للمسلمین از آن به گوش می‌رسد، همراه و همدوش شما به دفاع از حدود و ثغور امت اسلام بكوشند....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حسن خمینی به نصرالله: دست شما را می‌بوسم

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در نامه‌ای به سید حسن نصرالله نوشت: برادران شما در ایران آماده‌اند در هر سنگری كه صدای یا للمسلمین از آن به گوش می‌رسد، همراه و همدوش شما به دفاع از حدود و ثغور امت اسلام بكوشند.

به گزارش ایسنا، متن كامل این نامه به شرح زیر است:

« ان‌ الذین قالوا ربنا الله ثم استقامو تتنزل علیهم الملائكه الا تخافوا و لاتحزنوا

برادر مجاهد جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای سید حسن نصرالله

دبیركل حزب‌الله لبنان ایده‌الله بنصره

با سلام

خبر جنایات رژیم صهیونیستی، پیش از آن كه قلب مسلمین و آزادیخواهان جهان را مالامال از اندوه گرداند، چشم‌های جهانیان را نسبت به سكوت خفت‌بار مدعیان آزادی و كشورهای مرتجع معطوف داشته است.

آنچه امروز در سرزمین‌های اشغالی و لبنان سرافراز مشاهده می‌شود برای هیچ یك از كسانی كه با خوی این غده سرطانی آشنا هستند تعجب‌آور نیست؛ اما بی‌شك نقطه تاریكی در تاریخ دروغ‌پردازی‌های پان عربیسم و لیبرالیسم خواهد بود و در این میان آنچه قلب تمام مستضعفان جهان را خشنود ساخته و یقینا باعث خرسندی ذات مقدس ربوبی و جان پاك نبی اكرم (ص) و ائمه معصومین (ع) خواهد بود مقاومت دلیرانه فرزندان اسلام است؛ مقاومت جوانان، مردان و زنانی كه به حق پاسداران هویت آیین رسول ختمی مرتبت هستند، امروز خالصانه‌ترین عبادت الهی است.

فیا لیتنا كنا معكم فنفوزو معكم فوزا عضیما

خداوند را به پاس این نعمت عظیم شكرگزاریم و از درگاه ذات ذوالجلال، سلامت و بهروزی شما فرزند بزرگ، با تقوی، شجاع و غیور امام خمینی (س) را خواستاریم.

بی‌شك برادران شما در ایران آماده‌اند در هر سنگری كه صدای یا للمسلمین از آن به گوش می‌رسد، همراه و همدوش شما به دفاع از حدود و ثغور امت اسلام بكوشند و جان خویش را در راه ائتلای كلمه مقدس لا الله الا لله و محمد رسول الله (ص) به مالك آن تقدیم دارند.

اینجانب خاضعانه دست شما و مجاهدین حزب‌الله لبنان را می‌بوسم و با افتخار تمام آماده‌ام در كنار برادران خویش در لبنان با دشمنان اسلام و انسانیت به جهاد برخیزم.

اللهم نرغب الیك فی دولت كریمه تعز بها الاسلام و اهله تذل بها الكفر و النفاق و اهله

والسلام علیكم و رحمت الله و بركاته

سیدحسن خمینی»