تبیان، دستیار زندگی
فروش فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» ساخته مهران مدیری در 16 روز نمایش از پنج میلیارد تومان عبور کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فروش 5 میلیاردی فیلم مهران مدیری

فروش فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» ساخته مهران مدیری در 16 روز نمایش از پنج میلیارد تومان عبور کرد.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
ساعت 5 عصر

فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» ساخته مهران مدیری در شرایطی روی پرده سینماهاست که توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند و با اقبال خوبی مواجه شد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم پس از 16 روز نمایش گفت: فیلم از روز جمعه 30 تیرماه اکران شد و تا شب گذشته به فروش پنج میلیارد و 180 میلیون تومان رسید.

با توجه به اقبال مخاطب از فیلم، مهران مدیری روز دوشنبه در پردیس مگامال حضور خواهد داشت و با مخاطبان فیلمش را می‌بیند. حضور مهران مدیری در پردیس مگامال از ساعت 19 تا 22 خواهد بود.

بنا بر این گزارش، بیش از 64 هزار و 330 نفر در کل کشور در روز اول اکران «ساعت 5 عصر» به تماشای این فیلم در 520 سئانس نشستند. همچنین رکورد بیشترین تعداد سئانس در یک سینما با 54 سئانس در یک سینما شکسته شد.

از این نظر، فیلم مهران مدیری توانست رکوردهای قبلی درباره تعداد مخاطب در روز اول و همچنین سئانس‌های اختصاص داده شده را از آن خود کند.

«ساعت 5 عصر» که رکورد بیشترین فروش اینترنتی روز اول اکران یک فیلم را به دست آورده بود، توانست با مجموع فروش 700 میلیون تومانی رکورد بیشترین فروش روز اول اکران فیلم‌ها را نزدیک به یکصد میلیون تومان افزایش دهد


منبع: فارس