وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان برای حضور در نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا، صبح چهارشنبه (۱۸ مردادماه) عازم تاشکند ازبکستان می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم‌ملی بانوان چهارشنبه راهی ازبکستان می‌شود

تیم‌ملی تکواندو بانوان کشورمان برای حضور در نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا، صبح چهارشنبه (۱۸ مردادماه) عازم تاشکند ازبکستان می‌شوند.

بخش ورزش تبیان

تیم‌ملی بانوان

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا از روز جمعه (۲۰ مردادماه) به مدت ۳ روز در تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود که براساس تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو و به منظور افزایش انگیزه بازیکنان و تیم‌ها برای حضور در این رقابت‌ها، هر تیم می‌تواند علاوه بر ترکیب کامل خود، مدال آوران این رویداد را در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ نیز همراه داشته باشد.

تیم‌ملی بانوان تکواندو ایران که با ترکیب فاطمه مداحی، کیانا اخوان و سعیده وکیلی (وزن ۴۶- کیلوگرم)، سودابه پورصادقی (وزن ۴۹- کیلوگرم)، فاطمه اموری (وزن ۵۳- کیلوگرم)، پریسا جوادی (وزن ۵۷- کیلوگرم)، زهرا شجاعی و حنانه همتی (وزن ۶۲- کیلوگرم)، فاطمه روحانی (وزن ۶۷- کیلوگرم) و زهرا پوراسماعیل (وزن ۷۳+ کیلوگرم) در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند، روز چهارشنبه (۱۸ مردادماه) راهی ازبکستان می‌شود.

هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی، فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربی است. مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا G۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین