تبیان، دستیار زندگی
رد قایق‌های توپدار و هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی جمعه شب منزل مسكونی "سید حسن نصرالله" دبیر كل حزب‌الله لبنان را در منطقه "ضاحیه" در جنوب بیروت، بمباران كردند. تلویزیون "المنار" رسانه‌ی دیداری حزب‌الله لبنان با اعلام...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسراییل محل سكونت سید "حسن نصرالله" را بمباران كرد

قایق‌های توپدار و هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی جمعه شب منزل مسكونی "سید حسن نصرالله" دبیر كل حزب‌الله لبنان را در منطقه "ضاحیه" در جنوب بیروت، بمباران كردند.

تلویزیون "المنار" رسانه‌ی دیداری حزب‌الله لبنان با اعلام این خبر افزود كه در جنایت تازه رژیم صهیونیتی، منزل مسكونی نصرالله در مربع امنیتی حزب‌الله در منطقه حارت حریك، ویران شد.

این رسانه تاكید كرد كه به شخص سید حسن، خانواده و همراهانش آسیبی نرسید و آنان در سلامت كامل در جای امنی بسر می‌برند.

پیش از این قایق‌های توپدار و هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی ساختمان ملاقات‌های دبیر كل حزب‌الله لبنان را در منطقه "ضاحیه" هدف قرار دادند و آن را ویران كردند.

هواپیماهای اسراییلی مكان برگزاری جشن‌های حزب‌الله لبنان در منطقه "حارت حریك" و نیز اتوبان "هادی نصرالله" در جنوب بیروت را هم مورد حمله قرار دادند.

در حمله‌های سه روز گذشته اسراییل به مناطق مختلف لبنان از جمله پایتخت آن تاكنون نزدیك به ۱۹۰  ‪نفر كشته و    ۷۰ ‪نفر زخمی شدند.

رژیم صهیونیستی در شرایطی به تجاوز خود به لبنان و كشتار غیر نظامیان ادامه می‌دهد كه سازمان ملل از این رژیم خواسته است غیرنظامیان و تاسیسات زیربنایی را مورد هدف قرار ندهد.