تبیان، دستیار زندگی
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آنچه آمریکایی ها در رابطه با تحرکات شناورهای ایرانی در خلیج فارس مدعی بودند بیشتر یک مسأله تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه ای است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رفتار ایران در خلیج فارس کاملاً حرفه‌ای و در چارچوب مقررات بین‌المللی است

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آنچه آمریکایی‌ها در رابطه با تحرکات شناورهای ایرانی در خلیج فارس مدعی بودند بیشتر یک مسأله تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه‌ای است.

بخش سیاست تبیان

سردار سیدمسعود جزایری

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، سردار سیدمسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح که در حاشیه مراسم گرامیداشت سی‌امین سالروز شهادت شهید عباس بابایی در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت در رابطه با ادعای رسانه‌های بیگانه پیرامون تحرکات شناورهای ایرانی در خلیج فارس اظهار کرد: رفتار ایران در خلیج فارس کاملاً یک رفتار حرفه‌ای و در چارچوب مقررات بین‌المللی است. بدیهی است که چنانچه در چارچوب قوانین بین‌المللی و قواعدی که جمهوری اسلامی ایران در زمینه عبور مسالمت‌آمیز نفتکش‌ها و کشتی‌ها از منطقه اعلام کرده‌اند تخلفی صورت بگیرد رزمندگان اسلام به آن پاسخ خواهند داد.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: آنچه آمریکایی‌ها مدعی بودند بیشتر یک مسأله تبلیغاتی و پروپاگاندای رسانه‌ای بود که در وقت خودش آن را تکذیب کردیم.


منبع: ایسنا