وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران از برگزاری آزمون مدرسان آموزش خانواده در روز دوشنبه (16 مرداد) خبر داد و گفت: 407 نفر در تهران ثبت نام کردند که اگر 60 درصد کل نمره را کسب کنند وارد مراحل مصاحبه و گزینش می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری آزمون جذب مدرسان آموزش خانواده؛ فردا

رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران از برگزاری آزمون مدرسان آموزش خانواده در روز دوشنبه (16 مرداد) خبر داد و گفت: 407 نفر در تهران ثبت نام کردند که اگر 60 درصد کل نمره را کسب کنند وارد مراحل مصاحبه و گزینش می‌شوند.

بخش اجتماعی تبیان

آزمون جذب مدرسان

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، کامیاب صدری با بیان اینکه مراحل گزینش و مصاحبه مشاورین مراکز آموزش خانواده  از دو هفته گذشته شروع شده است اظهار کرد: مشغول انجام مصاحبه برای جذب حدود 40 مشاور خانواده جدید جهت حضور در 21 مرکز مشاوره خانواده تهران هستیم.

وی افزود: مشاوران مراکز مشاوره آموزش و پرورش در قالب نظام روانشناسی فعالیت می‌کنند البته معمولا تخفیف 40 تا 50 درصدی برای خدمات مشاوره‌ای اعمال می‌شود. 

رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران همچنین از  برگزاری آزمون مدرسان آموزش خانواده در روز دوشنبه 16 مرداد خبر داد و گفت: 407 نفر در تهران ثبت نام کردند که اگر 60 درصد کل نمره را کسب کنند وارد مراحل مصاحبه و گزینش می‌شوند.

صدری درباره شرایط مدرسین آموزش خانواده گفت: مدرسین باید دارای حداقل مدرک فوق لیسانس باشند، البته رشته تحصیلی ملاک نیست. این افراد باید متاهل باشند و سابقه تالیف و حضور در کارگاه‌های مختلف را داشته باشند. پیش بینی می‌کنیم از این تعداد 300 نفر حداقل نمره ار کسب کنند و گزینش شوند که ما در نهایت 40 نفر را طبق سهمیه، جذب می‌کنیم. حقوق و مزایای این افراد طبق بخشنامه‌های اداری برقرار می‌شود.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین