تبیان، دستیار زندگی
ثبت سفارش در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی برای دانش آموزان پایه های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش دانشگاهی، از امروز 15 مرداد ماه آغاز شده است...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز ثبت سفارش کتاب‌های درسی برای جاماندگان از امروز

ثبت سفارش در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی برای دانش‌آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش‌ دانشگاهی، از امروز 15 مرداد ماه آغاز شده است.

زینب شاه مرادی - مرکز یادگیری تبیان

آغاز ثبت سفارش کتاب ‌های درسی برای جاماندگان از امروز

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دانش‌آموزانی‌که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در سامانه فروش کتب درسی نشده‌اند، می ‌توانند از امروز ۱۵ تا ۳۰ مردادماه با مراجعه به سامانه http://www.irtextbook.com نسبت به ثبت سفارش کتاب های درسی خود اقدام کنند.

بر اساس این گزارش؛ سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، سایت برای ثبت سفارش کتاب های درسی پایه دهم و یازدهم رشته معارف اسلامی از دهم مردادماه فعال شده است و دانش آموزانی که اطلاعات آنها برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در سامانه سناد «ثبت نام کامل» شده باشد، می ‌توانند نسبت به ثبت سفارش کتاب درسی اقدام کنند.

این گزارش می افزاید؛ ثبت نام اینترنتی کتب درسی کلاس اولی ‌ها که از ۱۵ تیر شروع شده بود تا ۱۷ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. هم چنین ثبت سفارش انفرادی و گروهی کتب پایه دهم و یازدهم فنی و حرفه‌ای و ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان از ۱۵ تیر شروع شده و دانش آموزان برای اصلاح سفارش کتب پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی نیز می‌توانند از طریق سامانه مربوط اقدام کنند.

منبع: پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش