وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که اولین جلسه بررسی جزئیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه هفته آینده در این کمیسیون برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

یکشنبه اولین جلسه بررسی جزئیات طرح مقابله با اقدامات آمریکا در کمیسیون امنیت ملی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که اولین جلسه بررسی جزئیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه هفته آینده در این کمیسیون برگزار می‌شود.

بخش سیاست تبیان

جلسه بررسی جزئیات طرح مقابله با اقدامات آمریکا

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ کمال دهقانی اظهار داشت: با توجه به تصویب کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه در جلسه فوق العاده هفته گذشته این کمیسیون، قرار است ساعت ۹ صبح یکشنبه آینده (۱۵ مرداد) کمیسیون وارد بررسی جزئیات این طرح شود.

وی یادآور شد: قرار بود این جلسه امروز برگزار شود که به دلیل عدم هماهنگی به هفته آینده موکول شد.

به گفته دهقانی کمیسیون امنیت ملی در جریان بررسی این طرح از نظرات نمایندگان، دستگاه ها و کارشناسان استفاده می کند تا به جمع بندی مطلوبی دست پیدا کند.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی ۲۷ تیرماه یک فوریت طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه را در ۸ بخش و ۲۶ ماده با رای قاطع به تصویب رساندند و بعد از آن کمیسیون امنیت ملی در جلسه فوق العاده در۷ مرداد کلیات این طرح را تصویب کرد.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین