با تقسیم کننده ها می توانید چندین فضای آرام برای خود ایجاد کنید. این تقسیم کننده ها حتما نباید با دیوار و آجر درست شوند حتی می توانید از قفسه های چوبی هم استفاده کنید.طراحان حرفه ای با چندین نکات حرفه ای به ما یاد می
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

۹ نکته برای داشتن چیدمانی زیبا و هنری

با تقسیم کننده‌ها می‌توانید چندین فضای آرام برای خود ایجاد کنید. این تقسیم کننده ها حتما نباید با دیوار و آجر درست شوند حتی می توانید از قفسه های چوبی هم استفاده کنید.طراحان حرفه‌ای با چندین نکات حرفه‌ای به ما یاد می‌دهند که چگونه در مدت زمان کوتاهی خانه‌های‌مان را به یک مکان زیبا و هنری تبدیل کنیم. در ادامه این مطلب را به نقل از سایت بدونیم می‌خوانیم.

بخش زیبایی تبیان
چیدمان، دکوراسیون، مبلمان ، زیبایی،

رنگ کردن یکی از دیوارها

لازم نیست برای این که اتاق رنگی و جالب دربیاید همه دیوارهای اناق را رنک کنید. همین که یکی از دیوارها را رنگ کنید کافی است. یا این که با پنل‌های چوبی تزئین کنید.

مبلمان شفاف

این ترفند برای آپارتمان‌های کوچک و نقلی کاربرد دارد. چون مبلمان شفاف باعث می‌شود فضا بازتر نشان داده شده و نور و تازگی بیشتری به فضای خانه می‌دهد.

مبلمان‌های ساده و قدیمی را خودتان تغییر دهید

فقط با کمی رنگ و اضافه کردن چند تکه چوب درست مثل تصویر بالا می‌توانید ساده‌ترین مبلمان را به زیباترین و هنری‌ترین وسیله در خانه خود تبدیل کنید.

قاب کردن آینه به شکل پنجره

با قاب کردن آینه به شکل پنجره هم فضای اتاق بزرگ تر نشان داده می‌شود و هم اتاق روشن‌تر می‌شود به خصوص اگر نزدیک به پنجره باشد.

گل و گیاه

گل‌ها و گیاهان به دکورهای کسل کننده خانه‌ها تازگی و طراوت می‌دهند به خصوص هوای مطلوبی برای فضای خانه فراهم می‌کند. گل‌ها را می‌توانید هم در گوشه و کنار قسمت‌های مختلف خانه بچینید و هم به صورت یکجا کنار هم.

استفاده از کتاب‌ها در دکوراسیون

کتاب ها را در قفسه های کتابخانه پنهان نکنید. عطف رنگارنگ کتاب ها تاثیر زیادی در زیبایی منزل دارد. به همین دلیل آن ها را می توانید در هر جای منزل استفاده کنید حتی در لا به لای نوارهای شوفاژ.

صندلی‌های متفاوت

چیدن صندلی های هم شکل دور میز ناهارخوری روشی قدیمی در دکوراسیون داخلی است. امروزه طراحان پیشنهاد می کنند صندلی‌های متفاوتی که از یک طرح مشابه هستند به کار ببرید. صندلی‌ها زیاد هم نباید متفاوت باشند. به عنوان مثال یک طرح اما در رنگ‌های مختلف.

تقسیم‌کننده اتاق‌ها

با تقسیم کننده‌ها می‌توانید چندین فضای آرام برای خود ایجاد کنید. این تقسیم کننده‌ها حتما نباید با دیوار و آجر درست شوند حتی می‌توانید از قفسه های چوبی هم استفاده کنید.

استفاده از فضای پنجره‌ها

فضای جلوی پنجره بهترین مکان آرام بخش در خانه‌هاست. کاناپه یا مبلی را در این قسمت قرار دهید و کتاب مورد علاقه‌تان را در این قسمت مطالعه کنید.


منبع : فردا نیوز 

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.