تبیان، دستیار زندگی
با امضای تفاهم نامه ای میان ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی با سازمان فنی وحرفه ای ۱۳۴ استاندارد شغلی در این حوزه تائید و در مرحله عملیاتی شدن قرار دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گیاهان دارویی و طب سنتی

با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی با سازمان فنی‌وحرفه‌ای ۱۳۴ استاندارد شغلی در این حوزه تائید و در مرحله عملیاتی شدن قرار دارد.

بخش اقتصاد تبیان
گیاهان دارویی و طب سنتی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ایسنا، علی ابراهیمی، مشاور و نماینده ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی در جلسه یکصد و یکم اعضای شورای گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی افزود: در راستای سیاست‌های معاونت علمی تفاهم‌نامه‌هایی بر اساس ظرفیت‌های موجود با سازمان‌های همکار امضا می‌شود تا فناوری را با فعالیت‌های گوناگون آنها همراه کند.

وی با تاکید بر اینکه ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی بر سرنوشت این تفاهم‌نامه‌ها بی‌تفاوت نبوده و برای آنها برنامه‌ریزی‌های لازم را صورت داده است، خاطر نشان کرد: در همین راستا طی تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای حدود ۱۳۴ استاندارد شغلی تائید شده و در مرحله عملیاتی شدن است.

وی ادامه داد: علاوه بر آن در تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان آموزش و ترویج به امضا رسید، بسته‌های کارآفرین از ۳۵ بسته به ۱۰۰ بسته کارآفرینی افزایش خواهد یافت.

ابراهیمی با اشاره به تفاهم‌نامه با آستان قدس رضوی، یادآور شد: با توجه به ظرفیت بسیار بالا و مناسب این مرکز، کارگروهی تشکیل شده که حدود ۱۲ پیشنهاد مشخص برای توسعه فناوری‌های مرتبط با گیاهان دارویی پیشنهاد شده است.


منبع: خبرگزاری ایسنا