سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ند تعدادی از طلاب فارغ التحصیل اهل سنت جامعه الاصناف تایباد طی مراسمی با حضور مشاور رئیس جمهور در امور اهل سنت تجلیل شدند. به گزارش مهر در مشهد، در این مراسم حجت الاسلام بی آزارشیرازی مسئول دانشگاه مذاهب اسلامی اظهار دا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

از طلاب فارغ التحصیل اهل سنت تایباد تجلیل شدند

تعدادی از طلاب فارغ التحصیل اهل سنت جامعه الاصناف تایباد طی مراسمی با حضور مشاور رئیس جمهور در امور اهل سنت تجلیل شدند.

به گزارش مهر در مشهد، در این مراسم حجت الاسلام بی آزارشیرازی مسئول دانشگاه مذاهب اسلامی اظهار داشت : بیانات معجزه آسای امام خمینی (ره) و اقدامات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای بستر بسیار محکمی را فراهم کرده تا بیگانگی مذاهب برکنار شود و بر اساس قرآن کریم و سنت نبوی و بیانات ائمه هدی مردم یکدیگر را بشناسند و سوء تفاهمات را کنار بگذارند و الفت و صمیمت جایگزین تفرقه شود.

دکتر بی آزارشیرازی حوزه های علمیه تشیع و تسنن را در این برهه از زمان نزدیک به هم دانست و گفت : باید اکنون علماء تشیع و تسنن گامی مهمتر بردارند و اسلام را در سطح جهان معرفی کنند.

وی خطاب به علماء تشیع و تسنن گفت: باید اسلام با وعده الهی بر همه ادیان عالم آشکار شود و این رسالت بر دوش روحانیون تشیع و تسنن است.

مشاور ریاست جمهوری در امور اهل سنت نیز طی سخنانی اظهار داشت: دشمنان اسلام از بدو ظهور اسلام سعی کرده اند، نگذارند مسلمانان یک دل و یک صدا باشند.

موسی الحاق مدنی ضمن تشکر از مدیریت حوزه علمیه خراسان اظهار داشت : آن چه بر شکوه و عظمت این مراسم افزوده است حضور علمای تشیع و تسنن در کنار هم است.

 ]

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین