سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اد  رئیس اداره تبلیغات و انتشارات معاونت پژوهش بنیاد شهید تصریح كرد: نگین شكسته، یادمان شهدای فرماندهی نیروی انتظامی، از نام ها خبری نیست و سبزقامتان عناوین كتابهای چاپ شده در سال 84 هستند كه با موضوع شهید و شهادت كا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئیس اداره تبلیغات و انتشارات بنیاد شهید از تالیف هفت عنوان كتاب در سال 84 خبر داد

 رئیس اداره تبلیغات و انتشارات معاونت پژوهش بنیاد شهید تصریح كرد: نگین شكسته، یادمان شهدای فرماندهی نیروی انتظامی، از نام ها خبری نیست و سبزقامتان عناوین كتابهای چاپ شده در سال 84 هستند كه با موضوع شهید و شهادت كار شده است.

  عناوین خرچنگها برای ماهی ها آواز می خوانند، خانقاه مهران و به شهید نیز عناوینی هستند كه در دست چاپ بوده و به زودی منتشر می شوند. همچنین در سال جدید نیز دو عنوان كتاب در دست كار است.

باقوتی با اشاره به موضوعات كاری انتشارات اشاره كرد و افزود: ایثار و شهادت در تاریخ معاصر ایران، ایثار و شهادت در هنر و ادبیات، ایثار و شهادت از دیدگاه فرهنگ اجتماعی، معرفت شناسی ایثار و شهادت، ریشه یابی خاستگاه ایثار و شهادت، ایثار و شهادت در منابع دینی،ایثار و شهادت در تاریخ اسلام و ایثار و شهادت در گذر تاریخ از موضوعاتی است كه این معاونت از تالیفات نویسندگان و شاعران در این موارد استقبال می نماید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین